REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Sprawne elektropowlekanie z Nanostone Water

Firma Nanostone Water to producent urządzeń do powlekania elektroforetycznego. Są one zaprojektowane specjalnie dla potrzeb tego przemysłu i zapewniają, że cały proces jest płynny i efektywny.

Nanostone Water

Fot. arch. Nanostone Water

W ofercie Nanostone Water znajdują się membrany do mikrofiltracji (MF), ultrafiltracji (UF), nanofiltracji (NF) oraz odwróconej osmozy (RO). Są to produkty, które sprawdzą się dla szerokiego zakresu aplikacji elektropowłok.

Specjalny moduł Unidesign pozwala na dłuższe cykle elektropowlekania oraz montaż i demontaż w czasie krótszym niż 10 minut. Dostępny w średnicy 4’’ i 8’’, ma dwa połączenia i może być łatwo zintegrowany z istniejącym systemem.

Źródło: Nanostone Water

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA