a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPrimatek
Primatek

PRIMATEK Sp. z o.o.
ul. Kineskopowa 1
05-500 Piaseczno
Polska
+48 661 272 767

 


robert.dominiczak@primatek.eu info@primatek.eu

Primatek

Primatek opracowuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę farb proszkowych.

Cienka powłoka jest niezbędna, aby produkt był atrakcyjny dla konsumenta i jednocześnie wykazywał się trwałością. Malowanie proszkowe zapewnia bezołowiowe aplikacje praktycznie pozbawione LZO. Taka wyjątkowa korzyść dla środowiska daje początek wielu zaletom o szczególnym znaczeniu.

Oprócz korzyści dla środowiska, proszek jest również bardzo ekonomiczny. Nawet już po nałożeniu pojedynczej warstwy uzyskiwane rezultaty są lepsze niż w przypadku wielu tradycyjnych farb organicznych. Podczas nakładania i utwardzania oszczędzamy energię w porównaniu z farbami zawierającymi rozpuszczalnik. Nie powstają problemy związane z usuwaniem produktów ubocznych i odpadów, jak to ma miejsce dla niektórych innych powłok i jest łatwiejszy w aplikacji niż wiele alternatyw rynkowych.

Primatek wprowadza wyjątkowe podejście do rynku farb proszkowych, aby jeszcze bardziej uwydatnić te zalety. Koncentrując się bezpośrednio na potrzebach naszych klientów, stworzyliśmy doskonałą grupę produktów do malowania proszkowego z ponadprzeciętnymi parametrami.

Oprócz dostarczania doskonałych produktów proszkowych na rynek, sumiennie realizujemy swoje usługi, co przyczynia się do Twojego sukcesu, a zamówienia prosto pod Twoje drzwi realizujemy szybko i na czas. Nawet jeśli nasza zwykła, szybka i niezawodna dostawa nie wystarcza do spełnienia wymagań Twojej działalności, zawsze jesteśmy gotowi wyjść Ci na przeciw, wprowadzając dedykowaną linię dla wsparcia Twojego zakładu.

To właśnie wyjątkowy produkt, jakość i świadczone usługi pozwalają nam dostarczać na rynek farby proszkowe, które są przyjazne dla środowiska, ekonomiczne w stosowaniu, zapewniające optymalną wydajność i stanowiące zrównoważoną alternatywę dla wielu innych systemów powłokowych.

 

Artykuły
Multimedia