REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Blog firmy Jotun Polska  >  Farby proszkowe Jotun na najwyższym biurowcu w Katowicach

Farby proszkowe Jotun na najwyższym biurowcu w Katowicach

   

KTW II – część nowoczesnego kompleksu biurowego KTW w Katowicach – to najwyższy budynek w mieście i całym regionie. Do zabezpieczenia konstrukcji tego prestiżowego obiektu wybrane zostały fabry proszkowe Jotun Polska.

realizacja farby proszkowe jotun facade KTWII

KTW II kontynuuje myśl powstałego w 2018 roku budynku KTW I. Nowy biurowiec wznosi się na poziom, którego nie sięgnął dotychczas żaden budynek w Katowicach i regionie. Stanowi przestrzeń elitarną i zaprasza do niej tych, którzy cenią nowoczesność, funkcjonalność i wrażliwość na niuanse.

System powłok do zabezpieczenia elementów aluminiowych konstrukcji KTW II musiał spełnić wymagania techniczne i być zgodny ze specyfikacją inwestora. Kontrahent – DEFOR SA, największy generalny wykonawca nowoczesnych elewacji w Polsce – postawił na produkty Jotun Polska, farby proszkowe w I klasie Qualicoat.

Na podstawie analizy potrzeb inwestora oraz dokumentacji techniczej zaproponowaliśmy farby proszkowe Jotun Façade 2403, które charakteryzują się:

• dobrą odpornością na warunki atmosferyczne – ochrona przed korozją,

• doskonałym wyglądem,

• wysoką wydajnością.

Zaproponowane rozwiązania spełniły oczekiwania klienta, a kompleks otrzymał ocenę Excellent w systemie certyfikacji BREEAM International New Construction dla etapu Post Construction. Certyfikat ten potwierdza, że obiekt jest w pełni przyjazny środowisku.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć realizacji zamieszczonych poniżej.

Jeżeli Ty lub Twój personel chcecie dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty farb proszkowych zachęcamy do kontaktu z lokalnym oddziałem firmy Jotun lub naszą centralą w Polsce pod numerem telefonu 58 555 15 15.

realizacja farby proszkowe jotun facade 2403 KTWII

materiały: TDJ Estate

farby proszkowe jotun facade 2403 Katowice

materiały: TDJ Estate

farby proszkowe jotun facade 2403 w Katowicach

materiały: TDJ Estate

farba proszkowa jotun facade 2403

materiały: TDJ Estate

 

 

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA