Rynek FarbFarby proszkowe Jotun na najwyższym biurowcu w Katowicach

Farby proszkowe Jotun na najwyższym biurowcu w Katowicach

KTW II – część nowoczesnego kompleksu biurowego KTW w Katowicach – to najwyższy budynek w mieście i całym regionie. Do zabezpieczenia konstrukcji tego prestiżowego obiektu wybrane zostały fabry proszkowe Jotun Polska.

realizacja farby proszkowe jotun facade KTWII

KTW II kontynuuje myśl powstałego w 2018 roku budynku KTW I. Nowy biurowiec wznosi się na poziom, którego nie sięgnął dotychczas żaden budynek w Katowicach i regionie. Stanowi przestrzeń elitarną i zaprasza do niej tych, którzy cenią nowoczesność, funkcjonalność i wrażliwość na niuanse.

System powłok do zabezpieczenia elementów aluminiowych konstrukcji KTW II musiał spełnić wymagania techniczne i być zgodny ze specyfikacją inwestora. Kontrahent – DEFOR SA, największy generalny wykonawca nowoczesnych elewacji w Polsce – postawił na produkty Jotun Polska, farby proszkowe w I klasie Qualicoat.

Na podstawie analizy potrzeb inwestora oraz dokumentacji techniczej zaproponowaliśmy farby proszkowe Jotun Façade 2403, które charakteryzują się:

• dobrą odpornością na warunki atmosferyczne – ochrona przed korozją,

• doskonałym wyglądem,

• wysoką wydajnością.

Zaproponowane rozwiązania spełniły oczekiwania klienta, a kompleks otrzymał ocenę Excellent w systemie certyfikacji BREEAM International New Construction dla etapu Post Construction. Certyfikat ten potwierdza, że obiekt jest w pełni przyjazny środowisku.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć realizacji zamieszczonych poniżej.

Jeżeli Ty lub Twój personel chcecie dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty farb proszkowych zachęcamy do kontaktu z lokalnym oddziałem firmy Jotun lub naszą centralą w Polsce pod numerem telefonu 58 555 15 15.

realizacja farby proszkowe jotun facade 2403 KTWII

materiały: TDJ Estate

farby proszkowe jotun facade 2403 Katowice

materiały: TDJ Estate

farby proszkowe jotun facade 2403 w Katowicach

materiały: TDJ Estate

farba proszkowa jotun facade 2403

materiały: TDJ Estate