REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Farby przemysłowe  >  proszkowe
Badania rynku a sprzedaż – webinar PZPFiK raz jeszcze

Badania rynku a sprzedaż – webinar PZPFiK raz jeszcze (News)

Z myślą o producentach farb proszkowych Polski Związek Producentów Farb i Klejów organizuje kolejny webinar poświęcony badaniom rynku i ich znaczeniu w procesie sprzedaży. Organizowany jest on z myślą o tych, którzy nie mogli wziąć udziału w poprzednim, kwietniowym spotkaniu.
IGP nadaje życiu kolor i uwalnia wyobraźnię

IGP nadaje życiu kolor i uwalnia wyobraźnię (Artykuł)

Najwyższy czas, aby na nowo zdefiniować kolory! – przekonuje IGP. Farby proszkowe IGP Powder Coatings nadają powierzchniom charakter i pobudzają je do życia.
Webinar PZPFiK: badania rynku w procesie sprzedaży

Webinar PZPFiK: badania rynku w procesie sprzedaży (News)

Polski Związek Producentów Farb i Klejów serdecznie zaprasza na webinar, skierowany do producentów farb proszkowych. Jego tematem będzie znaczenie badania rynku w procesie sprzedaży.
Allnex podnosi ceny w regionie EMEA

Allnex podnosi ceny w regionie EMEA (News)

Allnex ogłosił podwyżkę cen swoich stałych żywic poliestrowych dla farb proszkowych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. W komunikacie opublikowanym na stronie firmy dyrektor biznesu Powder Coating Resins tłumaczy powody tej decyzji.
Nowa kolekcja farb proszkowych Interpon AkzoNobel

Nowa kolekcja farb proszkowych Interpon AkzoNobel (News)

Oddział AkzoNobel Powder Coatings wprowadził na rynek kolekcję Interpon Futura Collection na lata 2022-2025. Znajdujące się w niej farby nie tylko zapewniają ochronę na wiele lat, ale i są opcją wyjątkowo przyjazną środowisku.
PPG przejmuje farby proszkowe włoskiego Arsonsisi

PPG przejmuje farby proszkowe włoskiego Arsonsisi (News)

Koncern PPG doszedł do porozumienia w sprawie przejęcia oddziału farb proszkowych Arsonsisi – producenta farb przemysłowych z siedzibą w Mediolanie. Transakcja pozwoli PPG rozszerzyć swoją ofertę w regionie EMEA.
Czym powinien charakteryzować się dobry aplikator do ręcznego malowania proszkowego?

Czym powinien charakteryzować się dobry aplikator do ręcznego malowania proszkowego? (Artykuł, Porady)

Budowa, cechy i wyposażenie nowoczesnych pistoletów natryskowych.
Farby proszkowe – szanse i wyzwania dla rynku do 2025

Farby proszkowe – szanse i wyzwania dla rynku do 2025 (Artykuł)

Pandemia COVID-19 pozostała nie bez wpływu na sektor farb proszkowych, ale nie powstrzymała dynamicznego wzrostu tego rynku. Powłoki proszkowe są już standardem w branży motoryzacyjnej i sprzętu AGD, znajdują też coraz to nowe zastosowania. O tym wszystkim donosi raport MarketsandMarkets.
Strona 1 z 31123»
 REKLAMA