REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  Feidal Coatings

Feidal Coatings

FEIDAL Polska Sp. z.o.o.
Ul. Starocmentarna 12A
41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. +48 32 262 46 56
fax +48 32 262 56 59

Chcę kupić...

Kontakt mailowy z Działem Sprzedaży

captcha

Chcę zostać dealerem...

Kontakt mailowy z osobą odpowiedzialną za dystrybutorów

captcha

Mam pytanie techniczne...

Zadaj pytanie techniczne technologowi z firmy Feidal Polska

captcha

Inne pytania

Jeśli masz inne pytanie zadaj je tutaj

captcha

Grupa przedsiębiorstw FEIDAL opracowuje, produkuje i dystrybuuje na cały świat wysokiej jakości systemy farb, lakierów i powłok. Dostarczając takie produkty jak: lakiery automotive, lakiery przemysłowe, powłoki antykorozyjne oraz farby i wyroby dla budownictwa. Należymy do większych producentów w Europie. Od 1995 nasz zakład w Polsce, w Dąbrowie Górniczej pod szyldem FEIDAL Polska Sp. z o.o. produkuje wodorozcieńczalne farby dekoracyjne, lakiery przemysłowe oraz farby antykorozyjne. Szczególną renomą cieszą się nasze farby przemysłowe na bazie żywic wodorozcieńczalnych.

W ofercie posiadamy wysoko wyspecjalizowane produkty do niemal wszystkich istotnych zadań malarskich. Kreujemy trendy w przyszłościowych technologiach lakierniczych. Stosujemy i rozwijamy techniki ultrafiltracji lakierów wodnych. Jesteśmy innowacyjną firmą z elastycznym i indywidualnym podejściem do klientów. Systematycznie rozwijamy i wprowadzamy na rynek nowoczesne i innowacyjne produkty, z uwzględnieniem przepisów prawa (dyrektywy LZO i REACH). Opracowujemy koncepcje i realizujemy indywidualne rozwiązania asortymentowe w porozumieniu z naszymi partnerami handlowymi mając na celu jak najszybsze dostarczenie klientowi oczekiwanego przez niego produktu.

Po szczegółowe informacje dotyczące produktów i technologii oferowanych przez Feidal Coatings zapraszamy na naszą stronę internetową www.feidal.com.pl.

Blog

Jeden grunt na różne podłoża

Jeden grunt na różne podłoża

Zarówno producenci urządzeń (OEM), jak i firmy świadczące usługi lakiernicze mają często problem przy wyborze gruntu. Odpowiednią przyczepność dla kolejnej warstwy farby gwarantuje on tylko wtedy, gdy jest dobrany do rodzaju podłoża. Co zrobić jednak, gdy element czy urządzenie przeznaczone do pomalowania wykonane są z różnych materiałów? Czy istnieje grunt uniwersalny? Odpowiedzią na to pytanie

Malowanie maszyn farbą wodorozcieńczalną Feidolux AG62

Malowanie maszyn farbą wodorozcieńczalną Feidolux AG62

Wodorozcieńczalne farby na maszyny i pojazdy budowlane? Malarze przez długi czas sceptycznie podchodzili do tego typu rozwiązań, ale teraz, dzięki gamie specjalnych produktów Feidal, malowanie maszyn, pojazdów czy elementów konstrukcji stalowych farbami wodnymi stało się bardzo proste.   Gdzie stosować? Feidolux AG26 to wodorozcieńczalna gruntoemalia. Ze względu na swoją podwyższoną odporność na oleje jest stosowana do:

Firma Feidal na Green Industrial Coating Asia

Kongres Green Industrial Coating Asia organizowany jest przez Shanghai Coating Association oraz chiński związek producentów farb i lakierów. Wydarzenie jest jednym z najbardziej popularnych w Regionie Azji i Pacyfiku. Celem imprezy jest wspieranie innowacyjnej technologii produkcji i zastosowania materiałów lakierniczych, przyjaznej środowisku i bazującej na zasadach zrównoważonego rozwoju. Mgr Aldin Turudic zaprezentował w swoim wystąpieniu

Farby Feidal na targach PaintExpo Eurasia

Liczni odwiedzający tegoroczne targi Paint Expo odbywające się we wrześniu w Stambule pytali na stoisku FEIDAL/EMA BOYA o nowe produkty w poszczególnych grupach asortymentowych. Największym zainteresowaniem cieszyły się nowo opracowane lakiery przemysłowe typu High Solid oraz Ultra High Solid. Duże zainteresowanie wzbudziła także prezentacja systemu mieszania FEIDAL variomix, profesjonalnego systemu, przy pomocy którego można produkować

 REKLAMA