a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFeidal Coatings
Feidal Coatings

FEIDAL Polska Sp. z.o.o.
Ul. Starocmentarna 12A
41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. +48 32 262 46 56
fax +48 32 262 56 59

feidal@feidal.com.pl

Feidal Coatings

Grupa przedsiębiorstw FEIDAL opracowuje, produkuje i dystrybuuje na cały świat wysokiej jakości systemy farb, lakierów i powłok. Dostarczając takie produkty jak: lakiery automotive, lakiery przemysłowe, powłoki antykorozyjne oraz farby i wyroby dla budownictwa. Należymy do większych producentów w Europie. Od 1995 nasz zakład w Polsce, w Dąbrowie Górniczej pod szyldem FEIDAL Polska Sp. z o.o. produkuje wodorozcieńczalne farby dekoracyjne, lakiery przemysłowe oraz farby antykorozyjne. Szczególną renomą cieszą się nasze farby przemysłowe na bazie żywic wodorozcieńczalnych.

W ofercie posiadamy wysoko wyspecjalizowane produkty do niemal wszystkich istotnych zadań malarskich. Kreujemy trendy w przyszłościowych technologiach lakierniczych. Stosujemy i rozwijamy techniki ultrafiltracji lakierów wodnych. Jesteśmy innowacyjną firmą z elastycznym i indywidualnym podejściem do klientów. Systematycznie rozwijamy i wprowadzamy na rynek nowoczesne i innowacyjne produkty, z uwzględnieniem przepisów prawa (dyrektywy LZO i REACH). Opracowujemy koncepcje i realizujemy indywidualne rozwiązania asortymentowe w porozumieniu z naszymi partnerami handlowymi mając na celu jak najszybsze dostarczenie klientowi oczekiwanego przez niego produktu.

Po szczegółowe informacje dotyczące produktów i technologii oferowanych przez Feidal Coatings zapraszamy na naszą stronę internetową www.feidal.com.pl.

Blog
Artykuły