REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Teknos przejmuje farby przemysłowe Feidal Coatings

Teknos przejmuje oddział powłok przemysłowych firmy Feidal Coatings. Umowa obejmuje jednostkę Feidal GmbH & Co. KG z siedzibą w Brüggen oraz Feidal Polska Sp. z o.o. w Polsce.

Teknos Feidal CoatingsKontrakt podpisano 11 maja 2016, a transakcja ma zostać zamknięta w połowie czerwca. W ręce firmy Teknos przejdzie niemiecki oddział Feidal GmbH oraz polski Feidal Polska, a także fabryka w Brüggen, która nadal produkować będzie powłoki przemysłowe na metal.

Teknos ma już jeden zakład produkcyjny w Niemczech, w Fuldzie. Zakup powłok przemysłowych Feidal Coatings ma dla firmy duże znaczenie, ponieważ będzie ona mogła w ten sposób rozwinąć swój dział produktów przemysłowych i wzmocnić pozycję w tym sektorze.

Feidal Coatings to prywatna firma, która produkuje farby i powłoki do zastosowań przemysłowych i architektonicznych. Zatrudnia ok. 80 osób i osiąga sprzedaż netto na poziomie 18 mln €.

Źródło: european-coatings.com

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA