REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Feidal Coatings
Teknos przejmuje farby przemysłowe Feidal Coatings

Teknos przejmuje farby przemysłowe Feidal Coatings (News)

Teknos przejmuje oddział powłok przemysłowych firmy Feidal Coatings. Umowa obejmuje jednostkę Feidal GmbH & Co. KG z siedzibą w Brüggen oraz Feidal Polska Sp. z o.o. w Polsce.
RynekFarb.pl pomaga

RynekFarb.pl pomaga (News)

Zrobiło się nagle bardziej kolorowo? Nie wiesz, co się święci? RynekFarb.pl rozpoczyna nową akcję. Ruszamy na odsiecz obiektom szarym, wysłużonym, i przywracamy im nowy blask!
Powstanie Polski Związek Producentów Farb?

Powstanie Polski Związek Producentów Farb? (Artykuł)

Polska branża farbiarska ciepło przyjęła propozycję utworzenia Polskiego Związku Producentów Farb. Jeśli organizacja powstanie, nasi rodzimi wytwórcy farb będą mogli liczyć na wsparcie i dobrą reprezentację swoich interesów w kraju i na arenie międzynarodowej. Pierwsze decyzje w tej sprawie zostaną prawdopodobnie podjęte już 25-27 września, podczas tegorocznej konferencji CEPE (Europejskiej Rady Producentów i Importerów Lakierów, Farb Drukarskich i Artystycznych) w Pradze.
Feidal Coatings rozbudowuje się w Polsce

Feidal Coatings rozbudowuje się w Polsce (News)

Grupa FEIDAL rozbudowuje swój zakład produkcyjny w Dąbrowie Górniczej, specjalizujący się w wytwórstwie wodorozcieńczalnych lakierów stosowanych w przemyśle.
 REKLAMA