a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPolifarb Łódź
Polifarb Łódź

Polifarb-Łódź Sp. z o.o.
ul. 6 Sierpnia 100/102
90-646 Łódź
tel.: (+48) 42/ 633-23-90
fax: (+48) 42/ 633-50-26

polifarb@polifarb.lodz.pl

Polifarb Łódź

„POLIFARB-ŁÓDŹ” Spółka z o.o. jest firmą polską. W branży farbiarskiej działamy od 1946 roku. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja farb, emalii oraz lakierów. W swojej ofercie posiadamy bogaty asortyment farb do stali, stali ocynkowanej, żeliwa, aluminium, miedzi, drewna, tynku, betonu, PCW, który cieszy się uznaniem wśród klientów krajowych i zagranicznych. Produkujemy różnorodny asortyment obejmujący farby, emalie i lakiery wodne oraz rozpuszczalnikowe dla przemysłu motoryzacyjnego, energetycznego, metalowego, górniczego, maszynowego, paliwowego, dla budownictwa, kowalstwa artystycznego i renowacji zabytków oraz dla klientów indywidualnych.

Aby zwiększyć zadowolenie klientów, spełnić ich wszystkie oczekiwania oraz zaoferować odpowiednio wysoką jakość produkowanych przez naszą firmę wyrobów, wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z normą EN ISO 9001:2009. Dla klienta oznacza to, iż ma do czynienia z solidnym partnerem gwarantującym wysoki poziom jakości produkowanych wyrobów, jak i obsługi.

Zamierzenia firmy na najbliższą przyszłość związane są z aktualnym światowym trendem  w produkcji farb i lakierów – zmniejszeniem szkodliwego oddziaływania na środowisko, tak w procesie produkcji, jak i podczas ich stosowania. Systematycznie rozwijamy i wprowadzamy na rynek nowoczesne produkty, głównie wodorozcieńczalne z uwzględnieniem przepisów prawa – Dyrektywy REACH i LZO.

Blog
Artykuły