REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Preparat odrdzewiający Polifarb Łódź 10% taniej

Firma Polifarb Łódź ogłosiła specjalną promocję – 10% rabatu na zakup preparatu odrdzewiającego TOP-KOR.

Polifarb ŁódźNowy preparat odrdzewiający marki Polifarb Łódź charakteryzuje się potrójnym działaniem – odrdzewiającym (przetwarza i wiąże rdzę), barierowym (zabezpiecza przed rdzewieniem na przyszłość) oraz penetrującym (wnika nawet w trudno dostępne miejsca i skutecznie je chroni).

Teraz ten nowy produkt można kupić z 10-procentową zniżką. Jest on dostępny w poręcznych opakowaniach 0,25 l i 0,5 l. Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Źródło: Polifarb Łódź

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA