REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Tikkurila z tytułem Premium Brand 2015

Firma Tikkurila zdobyła tytuł Marki Wysokiej Reputacji w tegorocznej edycji plebiscytu Premium Brand. Znalazła się w ten sposób wśród najbardziej rozpoznawanych i najbardziej cenionych polskich marek.

Tikkurila Premium BrandPremium Brand to wyróżnienie przyznawane od 2006 roku przez Fundację na rzecz reputacji marki „Premium Brand”. Tegoroczny ranking przygotowany został przez Dom Badawczy Maison, który oparł się na opiniach ponad pięciu tysięcy badanych. Pytano przede wszystkim o zaufanie do marki, skłonność polecenia jej innym, jej wizerunek medialny oraz zaangażowanie społeczne.

Wśród wyróżnionych znalazła się między innymi firma Tikkurila. To kolejne – po Laurach Konsumenta – wyróżnienie przyznane w ostatnim czasie tej marce. Jest to potwierdzenie jej silnej pozycji na polskim rynku oraz zaufania, jakim darzą ją klienci.

Źródło: Tikkurila

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA