REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  Sikkens Deco

Sikkens Deco

Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.
ul. Wybrzeże Gdyńskie 6d,
01-531 Warszawa

tel. + 48 22 321 20 20
fax.+48 22 321 20 21
Infolinia 800 154 075

Chcę kupić...

Kontakt mailowy z Działem Sprzedaży

captcha

Chcę zostać dealerem...

Kontakt mailowy z Działem Sprzedaży

captcha

Mam pytanie techniczne...

Zadaj pytanie techniczne

captcha

Inne pytania

Kontakt w innych sprawach

captcha

Sikkens to międzynarodowa marka koncernu Akzo Nobel z historią sięgającą 1792 roku. Ponad 220 lat budowaliśmy naszą wiodącą pozycję w branżach farb dekoracyjnych oraz lakierów samochodowych. Nasze produkty znakomicie spełniają swoją rolę zarówno w ochronie powierzchni, jak i w ich dekoracji. Stosowane są na całym świecie, od Kanady i Stanów Zjednoczonych poprzez Europę do Australii i Nowej Zelandii. Wypełniają powierzchnie domów, szkół, obiektów służby zdrowia, hoteli, biur, magazynów czy obiektów przemysłowych.

Marka Sikkens w segmencie farb dekoracyjnych od dwóch lat dostępna jest na rynku polskim. To okres, który poświęciliśmy na budowanie sieci naszej dystrybucji, a także na wsłuchiwanie się w potrzeby profesjonalistów, aby dostarczać im produkty i serwis najwyżej jakości, spełniający oczekiwania inwestora i wykonawcy.

Jakość produktów, szeroki asortyment, kompleksowe rozwiązania i możliwości rozwoju jakie oferujemy podczas profesjonalnych szkoleń pozwalają budować grono zadowolonych i lojalnych wykonawców oraz ich klientów.

Naszym odbiorcom dostarczamy nie tylko produkt, ale sprawdzone rozwiązania oraz służymy wsparciem na każdym etapie realizacji. Przykładem kompleksowego podejścia do potrzeb klientów jest opracowany przez naszych specjalistów koncept Sikkens Healthcare – oferta skierowana do sektora służby zdrowia. Koncept Healthcare to specjalnie wyselekcjonowane produkty wraz z paletami kolorystycznymi dostosowanymi do oczekiwań pacjentów i personelu oraz wymagań stawianym pomieszczeniom w szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich. Drugim flagowym rozwiązaniem marki Sikkens jest koncept Hotel and Leisure przeznaczony dla pensjonatów, obiektów hotelowych itp. Marka Sikkens proponuje rozwiązania w zakresie realizacji i renowacji hoteli. Stawiamy na zintegrowane podejście, które bazuje na naszej wiedzy technicznej i kolorystycznej, obejmujące asortyment sprawdzonych i innowacyjnych produktów.

Oprócz szerokiej oferty produktowej, Sikkens to także szeroka paleta rozwiązań kolorystycznych. Oferując produkty z mieszalnika marka zapewnia klientom wybór spośród tysięcy barw, ułatwiając selekcję i dobór odcieni dzięki autorskim wzornikom.

Więcej informacji o marce i portfolio produktowym na stronie www.sikkens-deco.pl oraz u naszych Regionalnych Koordynatorów Marki Sikkens.

Sikkens, pierwszy wybór w powłokach dekoracyjnych dla profesjonalistów.

Artykuły

Sikkens Polska – nowa strona internetowa

Sikkens Polska – nowa strona internetowa (News)

Nowa, rozbudowana strona internetowa Sikkens Polska oferuje przejrzysty katalog produktów, prezentuje kompleksowe rozwiązania dekoratorskie oraz najnowsze trendy kolorystyczne.
Operacja Sufit dla Centrum Zdrowia Dziecka

Operacja Sufit dla Centrum Zdrowia Dziecka (News)

W trakcie pobytu w szpitalu małe dzieci spędzają długie godziny, wpatrując się w szpitalny sufit. Aby uprzyjemnić im ten przykry czas, firma AkzoNobel zaproponowała, aby pokryć smutne białe sufity w Centrum Zdrowia Dziecka barwnymi malowidłami. Tak powstała Operacja Sufit.

Multimedia

Jak powstawała reklama Sikkens Deco

19 marzec 2012
 REKLAMA