a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbSikkens Deco
Sikkens Deco

Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.
ul. Wybrzeże Gdyńskie 6d,
01-531 Warszawa

tel. + 48 22 321 20 20
fax.+48 22 321 20 21
Infolinia 800 154 075

Sikkens Deco

Sikkens to międzynarodowa marka koncernu Akzo Nobel z historią sięgającą 1792 roku. Ponad 220 lat budowaliśmy naszą wiodącą pozycję w branżach farb dekoracyjnych oraz lakierów samochodowych. Nasze produkty znakomicie spełniają swoją rolę zarówno w ochronie powierzchni, jak i w ich dekoracji. Stosowane są na całym świecie, od Kanady i Stanów Zjednoczonych poprzez Europę do Australii i Nowej Zelandii. Wypełniają powierzchnie domów, szkół, obiektów służby zdrowia, hoteli, biur, magazynów czy obiektów przemysłowych.

Marka Sikkens w segmencie farb dekoracyjnych od dwóch lat dostępna jest na rynku polskim. To okres, który poświęciliśmy na budowanie sieci naszej dystrybucji, a także na wsłuchiwanie się w potrzeby profesjonalistów, aby dostarczać im produkty i serwis najwyżej jakości, spełniający oczekiwania inwestora i wykonawcy.

Jakość produktów, szeroki asortyment, kompleksowe rozwiązania i możliwości rozwoju jakie oferujemy podczas profesjonalnych szkoleń pozwalają budować grono zadowolonych i lojalnych wykonawców oraz ich klientów.

Naszym odbiorcom dostarczamy nie tylko produkt, ale sprawdzone rozwiązania oraz służymy wsparciem na każdym etapie realizacji. Przykładem kompleksowego podejścia do potrzeb klientów jest opracowany przez naszych specjalistów koncept Sikkens Healthcare – oferta skierowana do sektora służby zdrowia. Koncept Healthcare to specjalnie wyselekcjonowane produkty wraz z paletami kolorystycznymi dostosowanymi do oczekiwań pacjentów i personelu oraz wymagań stawianym pomieszczeniom w szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich. Drugim flagowym rozwiązaniem marki Sikkens jest koncept Hotel and Leisure przeznaczony dla pensjonatów, obiektów hotelowych itp. Marka Sikkens proponuje rozwiązania w zakresie realizacji i renowacji hoteli. Stawiamy na zintegrowane podejście, które bazuje na naszej wiedzy technicznej i kolorystycznej, obejmujące asortyment sprawdzonych i innowacyjnych produktów.

Oprócz szerokiej oferty produktowej, Sikkens to także szeroka paleta rozwiązań kolorystycznych. Oferując produkty z mieszalnika marka zapewnia klientom wybór spośród tysięcy barw, ułatwiając selekcję i dobór odcieni dzięki autorskim wzornikom.

Więcej informacji o marce i portfolio produktowym na stronie www.sikkens-deco.pl oraz u naszych Regionalnych Koordynatorów Marki Sikkens.

Sikkens, pierwszy wybór w powłokach dekoracyjnych dla profesjonalistów.

Artykuły
Multimedia