REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

PPG przejmuje IVC Industrial Coatings

Koncern PPG ogłosił, że przejmuje IVC Industrial Coatings – amerykańskiego producenta farb proszkowych i ciekłych do zastosowań przemysłowych.

PPG IVC Industrial CoatingsKrok ten ma umocnić pozycję PPG Industries w USA i Chinach oraz wzbogacić ofertę firmy o nowe, innowacyjne rozwiązania z dziedziny farb przemysłowych. Transakcja zostanie zamknięta w trzecim kwartale roku. Warunki finansowe nie zostały ujawnione.

IVC to firma z długą tradycją – została założona już w roku 1870. Jej produkty są dziś stosowane w wielu sektorach przemysłu – jako powłoki na części samochodowe, zbiorniki przemysłowe, metalowe meble biurowe oraz drobny sprzęt elektryczny i elektroniczny. Firma zatrudnia ok. 300 osób w różnych zakątkach świata (oprócz USA również w Chinach i Anglii), a jej przychody za rok 2014 wyniosły 89 mln $.

Źródło: european-coatings.com

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA