REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  Bato

Bato

TK BATO Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 2
26-670 Pionki

Tel./fax + 48 48 612 59 71
infolinia: (0) 801 000 286

 

Chcę kupić...

Kontakt mailowy z Działem Sprzedaży Detalicznej

captcha

Chcę zostać dealerem...

Kontakt mailowy z osobą odpowiedzialną za dystrybutorów

captcha

Mam pytanie techniczne...

Zadaj pytanie techniczne technologowi z firmy Bato

captcha

Inne pytania

Jeśli masz inne pytanie zadaj je tutaj

captcha

Działamy w branży już od 25 lat, w trakcie których zdobyliśmy potrzebne doświadczenie i staliśmy się znaną i rozpoznawaną marką zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Nacisk na jakość, dbałość o potrzeby klienta i dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa doceniono przyznając nam wiele prestiżowych wyróżnień.

Jako właściciel marki Bato specjalizujemy się w produkcji farb na metal, środków do drewna i rozcieńczalników. Ponadto w naszej ofercie znajduje się chemia samochodowa oraz szeroki wybór spoiw, lakierów i półproduktów na bazie nitrocelulozy.

Nasza siedziba mieści się w Pionkach – mieście, które od lat słynie z produkcji chemii. Te bogate tradycje łączymy z innowacyjnością, wykorzystując nowoczesny sprzęt produkcyjny i tworząc nowe formuły, jeszcze lepiej spełniające potrzeby klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz zakupów w naszym internetowym sklepie sklep.bato.pl!

Blog

Firma „BATO” na Targach Agro-Park w Lublinie

W dniach 5-6 marca 2016r. odbyły się największe w Polsce Południo-Wschodniej Targi dedykowane rolnikom. W ciągu dwóch dni ekspozycję halową reprezentowaną przez blisko 200 wystawców, odwiedziło 22.104 osób. Targi Rolnicze AGRO-PARK w Lublinie to przedsmak zbliżającego się sezonu, dla tych, którzy już niebawem rozpoczną sezon prac polowych. To właśnie w Lublinie czołowi producenci i dystrybutorzy

Certyfikowany Kontroler Jakości Antykorozyjnych Powłok Malarskich TUV

Certyfikowany Kontroler Jakości Antykorozyjnych Powłok Malarskich TUV

Miło nam Państwa poinformować, że pracownik firmy „BATO”, Pani Technolog Barbara Sułek, pozytywnie zakończyła szkolenie i zdała egzamin na Certyfikowanego Kontrolera Jakości Antykorozyjnych Powłok Malarskich. Jest to kolejny przykład kontroli jakości na wysokim poziomie produktów firmy „BATO”. TÜV Rheinland…. Od powstania w 1872 roku, grupa TÜV Rheinland rozwinęła się z regionalnej organizacji badawczej w czołowego

Nowa etykieta Farby Młotkowej „BATO”

Nowa etykieta Farby Młotkowej „BATO”

Przedstawiamy Państwu nową etykietę naszego wyrobu. Farba Młotkowa, jest to jednoskładnikowa farba schnąca na powietrzu przeznaczona do samodzielnego, nie wymagającego gruntowania zabezpieczenia antykorozyjnego i dekoracyjnego powierzchni stalowych, żeliwnych i metalowych. Farba tworzy powłoki półmatowe z efektem MŁOTKOWYM, o bardzo krótkim czasie wysychania i wzorowej przyczepności do podłoża. Posiada wysokiej jakości własności antykorozyjne i odporność mechaniczną.

„BATO” zaprasza na Mazurskie Agro Show Ostróda 2016

W dniach 13-14.02.br. odbędzie się druga edycja targów pod nazwą Mazurskie Agro Show Ostróda, to jedne z największych targów rolniczych w Polsce. Poprzednią edycję odwiedziło blisko 18,4 tyś. osób. Firma „BATO” jako producent wysokiej jakości farb antykorozyjnych do przemysłu i maszyn rolniczych weźmie udział w tym wydarzeniu. Zapraszamy Państwa do stoiska: Hala 5-6 miejsce 6.

Multimedia

Komora solna w Laboratorium Bato

23 luty 2016
 REKLAMA