a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweNiezawodne farby drogowe od polskiego producenta

Niezawodne farby drogowe od polskiego producenta

Farby drogowe to produkt to zadań specjalnych – od ich jakości zależy bezpieczeństwo kierowców i ich pasażerów. Sprawdzone i niezawodne farby tego typu znaleźć można w ofercie firmy Bato.

Fot. JoshuaWoroniecki / pixabay.com

Wśród produktów do różnych zastosowań, znajdujących się w ofercie polskiego producenta Bato, są również farby drogowe. Zapewniają one trwałe i wyraźne oznakowanie jezdni.

Szczególne wymagania

Oznakowanie jezdni to bardzo ważny element infrastruktury, zapewniający bezpieczeństwo na drogach. Malowane na szosie pasy oddzielają pasy ruchu, wyznaczają przejścia dla pieszych, miejsca parkingowe i miejsca wyłączone z ruchu pojazdów. Są również stosowane na lotniskach, ścieżkach rowerowych i placach zabaw.

Dlatego również farby wykorzystane do jego wykonania muszą spełniać szczególne wymagania, gwarantując dobrą widoczność znaków na drodze w każdych warunkach. W tym celu stosowane są specjalne pigmenty i mikrokulki szklane.

Farby drogowe Bato

Jak zapewnia firma Bato, farby drogowe znajdujące się w jej ofercie spełniają wszystkie wymogi stawiane tego typu produktom – są trwałe, odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz ścieranie. Ich formuła opracowana została drogą wieloletnich badań i testów.

Producent zapewnia również, że jego zespół ekspertów służy pomocą przy dobieraniu odpowiednich rozwiązań, dostosowanych do konkretnych potrzeb. W ten sposób gwarantowane jest zarówno bezpieczeństwo, jak i wysoka estetyka dróg.

Źródło: Bato

Dowiedz się więcej o firmie