a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowesamochodowe i refinishProducent lakierów doceniony przez General Motors

Producent lakierów doceniony przez General Motors

General Motors po raz kolejny wyróżnił swoich Dostawców Roku. Wśród nagrodzonych znalazł się również wytwórca lakierów.

Fot. Ardofarhan / pixabay.com

W sumie za ubiegły rok General Motors wyróżnił tytułem Dostawcy Roku 86 firm. Jedną z nich został koncern Axalta Coating Systems.

Wspólne cele

Globalny zespół General Motors wybiera swoich Dostawców Roku w oparciu o rygorystyczne kryteria, biorąc pod uwagę jakość, innowacyjność, zgodność kultury korporacyjnej z wartościami GM oraz zaangażowanie w realizację ambitnych celów producenta. Jak komentuje Hadi Awada, prezes oddziału Global Mobility Coatings w Axalta CS:

Jesteśmy dumni, że General Motors już po raz kolejny przyznał nam tytuł Dostawcy Roku. W ramach naszej silnej współpracy dostarczamy GM innowacyjne produkty takie jak AquaEC™ oraz zrównoważone systemy powłokowe o niskim śladzie węglowym, a także usługi jak COATS Model. Pomagamy im w ten sposób tworzyć zaawansowane pojazdy, równocześnie realizując nasze wspólne cele w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Również Jeff Morrison, wiceprezes oddziału Global Purchasing and Supply Chain w General Motors, z uznaniem wyraża się o współpracy. Jak podkreśla, wraz z dostawcami zapewniającymi innowacyjne rozwiązania i niezawodne wsparcie GM może przesuwać granice, przecierać szlaki w obszarze nowych technologii i redefiniować to, co jest możliwe.

Trzy kluczowe wartości

Dział zaopatrzenia General Motors (Global Purchasing and Supply Chain) kładzie nacisk na trzy wartości: bezpieczeństwo, inkluzywność i relacje. Z tym związane są również inne priorytety firmy, takie jak zrównoważony rozwój, innowacyjność, wykonanie, odporność i wydajność. Bazując na nich, GPSC tworzy zróżnicowany i niezawodny ekosystem współpracy, zapewniający sukces zarówno General Motors, jak i samym dostawcom.

Źródło: Axalta Coating Systems