REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  Transocean Coatings

Transocean Coatings

Arcobaleno
ul. Lipowczana 6
02-260 Warszawa

Tel. + 48 22 886 56 36

Chcę kupić...

Kontakt mailowy z Działem Sprzedaży Detalicznej

captcha

Chcę zostać dealerem...

Kontakt mailowy z osobą odpowiedzialną za współpracę z dystrybutorami

captcha

Mam pytanie techniczne...

Zadaj pytanie techniczne dotyczące farb Transocean Coatings

captcha

Inne pytania

Jeśli masz inne pytanie zadaj je tutaj

captcha

Jesteśmy międzynarodowym koncernem oferującym wysokiej jakości zabezpieczenia antykorozyjne oraz powłoki przeciwporostowe. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży – na rynku działamy od roku 1959.
Nasze farby Transocean Coatings przeznaczone są do stosowania na statkach, jachtach, instalacjach przybrzeżnych oraz konstrukcjach w zakładach przemysłowych. Są to produkty odporne na najcięższe środowiska korozyjne, warunki atmosferyczne, wodę morską i chemikalia. O ich jakości świadczy zgodność z międzynarodowymi normami, m.in. Norsok M-501 czy ISO-20340.
Prowadzimy produkcję w różnych częściach świata, wszędzie jednak odbywa się ona w certyfikowanych zakładach, z zachowaniem najwyższych standardów, w tym normy ISO 9001. Ściśle dostosowane formuły gwarantują identyczną jakość w związku z czym na jakości farb Transocean Coatings można polegać w każdym miejscu na świecie. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji nasze farby szybko trafiają do klientów.
Oprócz systemów antykorozyjnych i przeciwporostowych oferujemy również profesjonalne wsparcie techniczne oraz marketingowe.

Artykuły

Korozja pod izolacją – sposób na ochronę wg Arcobaleno

Korozja pod izolacją – sposób na ochronę wg Arcobaleno (News)

Korozja pod izolacją jest problemem, z którym przemysł chemiczny i petrochemiczny boryka się od lat. Firma Performance Polymers we współpracy z Transocean Coatings opracowała jednak nową linię produktów, które mogą go częściowo rozwiązać.
Powłoki Transocean Coatings z certyfikatem COT

Powłoki Transocean Coatings z certyfikatem COT (News)

Systemy Transocean Coatings zdobyły ważny certyfikat, przyznawany przez holenderską organizację COT. Potwierdzono, że są one zgodne ze standardem IMO MSC.288(87) – Performance Standard for Protective Coatings for Cargo Oil Tanks.
 REKLAMA