a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbTransocean Coatings
Transocean Coatings

Arcobaleno
ul. Lipowczana 6
02-260 Warszawa

Tel. + 48 22 886 56 36

biuro@arcofarby.pl

Transocean Coatings

Jesteśmy międzynarodowym koncernem oferującym wysokiej jakości zabezpieczenia antykorozyjne oraz powłoki przeciwporostowe. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży – na rynku działamy od roku 1959.
Nasze farby Transocean Coatings przeznaczone są do stosowania na statkach, jachtach, instalacjach przybrzeżnych oraz konstrukcjach w zakładach przemysłowych. Są to produkty odporne na najcięższe środowiska korozyjne, warunki atmosferyczne, wodę morską i chemikalia. O ich jakości świadczy zgodność z międzynarodowymi normami, m.in. Norsok M-501 czy ISO-20340.
Prowadzimy produkcję w różnych częściach świata, wszędzie jednak odbywa się ona w certyfikowanych zakładach, z zachowaniem najwyższych standardów, w tym normy ISO 9001. Ściśle dostosowane formuły gwarantują identyczną jakość w związku z czym na jakości farb Transocean Coatings można polegać w każdym miejscu na świecie. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji nasze farby szybko trafiają do klientów.
Oprócz systemów antykorozyjnych i przeciwporostowych oferujemy również profesjonalne wsparcie techniczne oraz marketingowe.

Artykuły