REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  IGP Pulvertechnik

IGP Pulvertechnik

IGP Pulvertechnik Polska
Sp. z o.o.
ul. Żelechowska 2B
96-321 Siestrzeń
Polska
+48 22 6900200

Chcę kupić...

Jesteś zainteresowany zakupem naszych farb? Napisz, a przedstawiciel Działu Handlowego skontaktuje się z tobą!

captcha

Chcę zostać dealerem...

Chciałbyś zostać dystrybutorem naszych produktów? Napisz!

captcha

Mam pytanie techniczne...

Jeśli masz pytanie techniczne to zadaj je tutaj

captcha

IGP Pulvertechnik to wiodący dostawca farb proszkowych do zastosowań w architekturze, przemyśle, transporcie i segmencie podłoży wrażliwych na ciepło. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości systemy powłokowe, które charakteryzują się wyjątkową trwałością i wytrzymałością.

JAKOŚĆ IGP. Wewnętrzny system zarządzania jakością pozwala na bieżące kontrolowanie i korygowanie procesów. Dzięki wyraźnemu zobowiązaniu do wysokiej jakości i pewności dostaw, przez lata zasłużyliśmy na miano godnego zaufania partnera.

INNOWACYJNOŚĆ IGP. Oferujemy produkty do stali, aluminium, tworzyw sztucznych, szkła, a także GPR (tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym) i płyt MDF. Stale prowadzone badania i prace rozwojowe gwarantują wysoki poziom innowacyjności. Ta z kolei zapewnia sukces naszym klientom i ich produktom.

PARTNERSTWO IGP. Nasza wizja opiera się na partnerstwie pomiędzy pracownikami, klientami
i dostawcami. Cel firmy to zapewnienie niezawodnych produktów i wyjątkowych usług. Centralnym elementem naszego modelu biznesowego jest długotrwała współpraca.

SERWIS IGP. Wspieramy klientów i partnerów zarówno przed, jak i po sprzedaży. Gwarantujemy szybkie opracowywanie próbek, kontrolę jakości oraz profesjonalne doradztwo. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, co sprawia, że usługi IGP wyróżniają się na rynku najwyższą jakością.

Ścisła współpraca spółek IGP na całym świecie opiera się na wymianie wiedzy. Pozwala to szybko reagować na potrzeby rynku oraz zapewniać zaawansowane i dostosowane do potrzeb rozwiązania systemowe. Nigdy nie tracimy z oczu celu, oferując naszym klientom innowacyjne produkty oraz profesjonalne usługi serwisowe. Kładziemy nacisk na jakość, bezpieczeństwo i wiarygodność.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na igp-powder.com.

 

 

Artykuły

IGP Pulvertechnik z serią filmów dla lakierników

IGP Pulvertechnik z serią filmów dla lakierników (News)

IGP Pulvertechnik dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z lakiernikami. Na swoich kanale na platformie YouTube firma publikuje filmy instruktażowe dotyczące malowania.
20. urodziny IGP Pulvertechnik w Polsce

20. urodziny IGP Pulvertechnik w Polsce (News)

2020 to wyjątkowo ważny rok dla IGP Pulvertechnik. Firma obchodzi właśnie okrągłą, 20. rocznicę obecności w Polsce.
Farby proszkowe IGP Powder Coatings na budynku Dublin Landings

Farby proszkowe IGP Powder Coatings na budynku Dublin Landings (News)

Budynek Dublin Landings zaprojektowany w pracowni ARROW Architects to czołowa inwestycja w ramach odnawiania obszaru Docklands.
Pierwszy zakład produkcyjny IGP w Polsce

Pierwszy zakład produkcyjny IGP w Polsce (News)

Pierwsza w Polsce fabryka IGP, wiodącego producenta farb proszkowych, już działa! Uroczystość otwarcia obiektu, zlokalizowanego w Siestrzeni k. Warszawy, odbyła się 13 października, a udział wziął w niej m.in. jego ekscelencja Ambasador Szwajcarii.
IGP Pulvertechnik buduje zakład w Polsce

IGP Pulvertechnik buduje zakład w Polsce (News)

IGP Pulvertechnik, szwajcarski producent farb proszkowych, zainwestuje 13,63 mln € w budowę fabryki w Polsce. Firma zamierza w ten sposób wzmocnić swoją pozycję w Europie Wschodniej.
IGP Pulvertechnik rusza na podbój Ameryki

IGP Pulvertechnik rusza na podbój Ameryki (News)

Firma IGP Pulvertechnik uruchomiła swój oddział w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu będzie mogła łatwiej dotrzeć do swoich klientów na rozwijających się rynkach Ameryki Północnej.
IGP zakłada oddział w Skandynawii

IGP zakłada oddział w Skandynawii (News)

Szwajcarski producent farb proszkowych IGP Pulvertechnik rusza na podbój Skandynawii. Powstał właśnie nowy oddział firmy, IGP Scandinavia AB.
IGP-HWFclassic – nowe farby fasadowe IGP

IGP-HWFclassic – nowe farby fasadowe IGP (News)

Firma IGP wprowadza na rynek nową generację fasadowych farb proszkowych IGP-HWFclassic. Dzięki nim fasada rzadko wymaga czyszczenia i przez długi czas utrzymuje kolor i połysk.
IGP-DURA®care – ochrona antybakteryjna od IGP

IGP-DURA®care – ochrona antybakteryjna od IGP (News)

IGP, szwajcarski producent farb proszkowych, opublikował broszurę promującą nowy produkt antybakteryjny – IGP-DURA®care.
 REKLAMA