a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbIGP Pulvertechnik
IGP Pulvertechnik

IGP Pulvertechnik Polska
Sp. z o.o.
ul. Żelechowska 2B
96-321 Siestrzeń
Polska
+48 22 6900200

info.pl@igp-powder.com

IGP Pulvertechnik

IGP Pulvertechnik to wiodący dostawca farb proszkowych do zastosowań w architekturze, przemyśle, transporcie i segmencie podłoży wrażliwych na ciepło. Gwarantujemy Państwu najwyższej jakości systemy powłokowe, które charakteryzują się wyjątkową trwałością i wytrzymałością.

JAKOŚĆ IGP. Wewnętrzny system zarządzania jakością pozwala na bieżące kontrolowanie i korygowanie procesów. Dzięki wyraźnemu zobowiązaniu do wysokiej jakości i pewności dostaw, przez lata zasłużyliśmy na miano godnego zaufania partnera.

INNOWACYJNOŚĆ IGP. Oferujemy produkty do stali, aluminium, tworzyw sztucznych, szkła, a także GPR (tworzyw sztucznych wzmacnianych włóknem szklanym) i płyt MDF. Stale prowadzone badania i prace rozwojowe gwarantują wysoki poziom innowacyjności. Ta z kolei zapewnia sukces naszym klientom i ich produktom.

PARTNERSTWO IGP. Nasza wizja opiera się na partnerstwie pomiędzy pracownikami, klientami
i dostawcami. Cel firmy to zapewnienie niezawodnych produktów i wyjątkowych usług. Centralnym elementem naszego modelu biznesowego jest długotrwała współpraca.

SERWIS IGP. Wspieramy klientów i partnerów zarówno przed, jak i po sprzedaży. Gwarantujemy szybkie opracowywanie próbek, kontrolę jakości oraz profesjonalne doradztwo. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, co sprawia, że usługi IGP wyróżniają się na rynku najwyższą jakością.

Ścisła współpraca spółek IGP na całym świecie opiera się na wymianie wiedzy. Pozwala to szybko reagować na potrzeby rynku oraz zapewniać zaawansowane i dostosowane do potrzeb rozwiązania systemowe. Nigdy nie tracimy z oczu celu, oferując naszym klientom innowacyjne produkty oraz profesjonalne usługi serwisowe. Kładziemy nacisk na jakość, bezpieczeństwo i wiarygodność.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na igp-powder.com.

 

 

Artykuły