REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

IGP-HWFclassic – nowe farby fasadowe IGP

Firma IGP wprowadza na rynek nową generację fasadowych farb proszkowych IGP-HWFclassic. Dzięki nim fasada rzadko wymaga czyszczenia i przez długi czas utrzymuje kolor i połysk.

IGP-HWFclassicJak zapewnia producent, stosowanie farb z linii IGP-HWFclassic to korzyści na wielu poziomach. W zależności od potrzeb można je sieciować na dwa sposoby – przez 20 minut w temperaturze 170°C (wariant energooszczędny) lub przez 10 minut w temperaturze 190°C. Gotowa powłoka pięknie się prezentuje i nie jest kłopotliwa w utrzymaniu – odpycha brud, dzięki czemu nie trzeba jej czyścić tak często, zaś samo czyszczenie jest bardzo proste dzięki technologii IGP-DURAclean. Farby IGP-HWFclassic są również przyjazne środowisku i bardzo dobrze sprawdzają się w różnych warunkach atmosferycznych (choć w regionach świata, gdzie promieniowanie UV jest wyjątkowo silne, IGP sugeruje wykorzystanie wysoce odpornych farb IGP-HWFsuperior).

Więcej na temat nowej linii farb fasadowych IGP w broszurze.

Źródło: IGP

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA