REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Śnieżka Satynowa – nowe kolory

Paleta farb Śnieżka Satynowa wzbogaciła się o 19 nowych, intrygujących odcieni. Powiększona, licząca już 61 barw kolekcja to jeszcze więcej możliwości przy urządzaniu wnętrz.

Śnieżka Satynowa

Fot. arch. Śnieżka

Nowe odcienie, takie jak Porcelanowa Biel, Kremowa Delikatność, Orientalny Taniec czy Twórcza Nostalgia, doskonale wpisują się w obecny do tej pory zestaw barw Śnieżka Satynowa, ale równocześnie wprowadzają do niego świeży powiew. Rozszerzona paleta to jeszcze więcej możliwości, by puścić wodze fantazji i wyrazić swoją osobowość przy pomocy kolorów.

W przypadku farb Śnieżka Satynowa estetyka idzie w parze z jakością. Dzięki technologii Teflon® surface protector powstała powłoka malarska jest trwała i można z niej łatwo usuwać zabrudzenia. Jest to też farba całkowicie nieszkodliwa i przyjazna środowisku, co potwierdzają m.in. przyznane jej certyfikat KidZone oraz certyfikat Ecolabel.

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi odcieniami na stronie Śnieżki!

Śnieżka Satynowa

Fot. arch. Śnieżka

Źródło: Śnieżka

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA