REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  Farby KABE Polska Sp. z o.o.

Farby KABE Polska Sp. z o.o.

Farby KABE Polska Sp. z o.o.
ul. Śląska 88, 4-742 Katowice
+48  32 204 64 60

Mam pytanie techniczne...

Jeżeli masz pytanie techniczne do naszych konsultantów, możesz zadać je przez poniższy formularz.
Możesz także zadzwonić do naszego Działu Obsługi Klienta na numer: 32 609 57 48 (chemia budowlana) lub 32 609 57 44 (farby proszkowe).

captcha

Firma Farby KABE Polska działa na polskim rynku od 1995 roku. W tym okresie firma zbudowała i ugruntowała swoją pozycję wiodącego dostawcy wysokiej jakości produktów na elewacje i do wnętrz, takich jak: masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji oraz farby proszkowe.
Szwajcarskie korzenie oraz możliwość pełnego wykorzystania doświadczeń i osiągnięć działu badawczo – rozwojowego rodzimej firmy Karl Bubenhofer AG z Gossau, pozwalają na stałe wzbogacanie oferty Farby KABE o nowoczesne produkty nowej generacji.
Misją firmy Farby KABE Polska jest dostarczanie nowoczesnych produktów dekoracyjno-ochronnych tak, aby zawsze cieszyły się pełną aprobatą i zaufaniem Klientów – solidnie spełniając swoje zadanie przez długie lata…
Szeroki asortyment produktów adresowany jest zarówno do profesjonalistów: Firm Wykonawczych, Architektów, Projektantów i Konserwatorów Zabytków, jak również do Użytkowników Indywidualnych.
Dążąc do tego, aby produkty ze znakiem Farby KABE Polska cieszyły się zaufaniem Klientów, firma nieustannie optymalizuje wszelkie aspekty związane z jakością, łatwością aplikacji i wpływem wytwarzanych produktów na otaczające je środowisko. Produkty marki Farby KABE Polska wytwarzane są zgodnie ze standardami zawartymi w międzynarodowych normach Zarządzania Jakością – ISO 9001 oraz Zarządzania Środowiskiem – ISO 14001. Produkowane wyroby oraz systemy ociepleń posiadają wszystkie niezbędne Aprobaty i Certyfikaty. Wdrożone normy są gwarancją, iż procesy realizowane w naszych zakładach podlegają stałej kontroli i ciągłemu doskonaleniu.

Artykuły

Klub Fachowca – nowa aplikacja Kabe

Klub Fachowca – nowa aplikacja Kabe (News)

Firma Kabe rusza z nowym programem lojalnościowym. Dzięki aplikacji mobilnej jego uczestnicy mogą łatwo zbierać punkty za zakup produktów Kabe.
Geholit+Wiemer częścią grupy kapitałowej Kabe Swiss

Geholit+Wiemer częścią grupy kapitałowej Kabe Swiss (News)

Od stycznia 2021 firma GEHOLIT+WIEMER Lack- und Kunststoff-Chemie GmbH należy już do szwajcarskiej grupy kapitałowej KABE Swiss. Rodzina Bubenhofer przejęła – w ramach planu sukcesji – udziały średniej wielkości niemieckiego producenta materiałów powłokowych.
Kaskada Kompleks w Rybniku z farbami Kabe

Kaskada Kompleks w Rybniku z farbami Kabe (News)

Kaskada Kompleks to osiedle mieszkalne położone w Okrzeszyńcu, malowniczej i spokojnej części Rybnika. Niedawno dołączyło ono do projektów zabezpieczonych farbami Kabe.
Literacki mural w Warszawie wykonany farbami Kabe

Literacki mural w Warszawie wykonany farbami Kabe (News)

W Warszawie powstał nowy, ciekawy – bo zainspirowany literaturą – mural. Malowidło autorstwa Mikołaja Rejsa zostało wykonane produktami marki Farby KABE.
Zabytkowa kamienica w Olsztynie z farbami Kabe

Zabytkowa kamienica w Olsztynie z farbami Kabe (News)

Produkty Kabe znalazły zastosowanie przy realizacji kolejnego prestiżowego projektu. Wykorzystane zostały do renowacji zabytkowej kamienicy przy ulicy Mazurskiej w Olsztynie.
Farby KABE sponsorem Women’s Challenge 4×4

Farby KABE sponsorem Women’s Challenge 4×4 (News)

24 czerwca w Wiśle odbył się drugi off-roadowy rajd dla kobiet Women’s Challenge 4x4. Jednym ze sponsorów wydarzenia była firma Farby KABE.
Zwierzyniec i jego symbole na muralu w Krakowie

Zwierzyniec i jego symbole na muralu w Krakowie (News)

Kraków zyskał nowy, piękny mural w dzielnicy Zwierzyniec. Projekt, zrealizowany we współpracy z firmą Kabe, nawiązuje do symboli tej części miasta.
Kazimierz Wielki na muralu w Bydgoszczy

Kazimierz Wielki na muralu w Bydgoszczy (News)

W Bydgoszczy powstał niezwykły mural o tematyce historycznej. Jest on poświęcony postaci Kazimierza Wielkiego oraz legendzie o powstaniu nazwy miasta. Do wykonania malowidła wykorzystano farby Kabe.
Kabe na osiedlu Classic

Kabe na osiedlu Classic (News)

Lista obiektów referencyjnych Kabe znów się powiększyła. Tym razem pojawiło się na niej nowoczesne osiedle mieszkalne w Warszawie.
Farby Kabe i nowy mural w Bydgoszczy

Farby Kabe i nowy mural w Bydgoszczy (News)

Kolejna odsłona akcji muralowej Kabe to elektryzujące malowidło w Bydgoszczy. Mural pięknie wkomponował się w lokalny krajobraz.

Multimedia

Kabe – nowy mural w Bielsku-Białej

Kabe – nowy mural w Bielsku-Białej

23 września 2015
Galeria Warmińska olśniewa z farbami Kabe

Galeria Warmińska olśniewa z farbami Kabe

3 listopada 2014
Gdzie się podziały tamte tramwaje?

Gdzie się podziały tamte tramwaje?

16 sierpnia 2014
 REKLAMA