REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Nowa aplikacja Farby KABE – Klub Fachowca

KLUB FACHOWCA to program lojalnościowy kierowany do Firm Wykonawczych korzystających na co dzień z produktów marki Farby KABE. Jego wyjątkowość opiera się na nowoczesnej aplikacji mobilnej, dzięki której można szybko i on-line zbierać punkty uprawniające do odbioru atrakcyjnych nagród.

Klub Fachowca Farby Kabe

Fot. JESHOOTS-com / pixabay.com

Aby usprawnić proces weryfikacji kodów, przygotowana została nowa aplikacja do sczytywania kodów z opakowań produktów objętych programem.

W celu pobrania nowej aplikacji mobilnej należy odinstalować starą aplikację i w jej miejsce pobrać nową ze sklepu Google Play lub Appstore – Klub Fachowca 2021/Farby KABE Klub Fachowca.

Można również wejść na stronę klubfachowca.pl na swoim telefonie i wybrać zakładkę „Pobierz aplikację mobilną”, kliknąć na dany sklep i nastąpi przekierowanie do sklepu już na zaktualizowaną wersję aplikacji, którą należy pobrać.

Logowanie do nowej aplikacji do skanowania kodów odbywać się będzie na tych samych zasadach, jak w przypadku aplikacji odinstalowanej.

Źródło: Farby Kabe Polska

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA