REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Rusza Paint the Future 2021

Firma AkzoNobel ogłosiła kolejną edycję swojego konkursu Paint the Future, w której zmierzą się najlepsze start-upy związane z branżą farb. Start już 18 maja.

Paint the Future 2021

Fot. arch. AkzoNobel

Paint the Future to niepowtarzalna szansa dla młodych technologów. Dzięki konkursowi twórcy start-upów oferujących rozwiązania dla branży farb mogą zyskać środki i wsparcie dla dalszego rozwoju swoich technologii.

Ekosystem napędzający innowacje

Tegoroczny program Paint the Future to kontynuacja poprzednich, udanych edycji konkursu. Jak komentuje dyrektor generalny AkzoNobel, Thierry Vanlancker:

Podstawą naszej nowej strategii firmowej jest rozbudowa na naszych silnych fundamentach oraz przecieranie szlaków w dziedzinie rozwoju i innowacji. Dlatego właśnie to dobry czas na kolejną odsłonę naszego globalnego konkursu skierowanego do start-upów. Nie możemy się doczekać by zobaczyć, co mają do zaoferowania uczestnicy i jak mogą nam pomóc ożywić powierzchnie dla naszych klientów.

W ramach współpracy nawiązanej z uczestnikami konkursu oraz towarzyszących mu akcji opracowano już osiemnaście użytecznych rozwiązań dla branży farb. Klaas Kruithof, dyrektor ds. technologii AkzoNobel, podkreśla, że konkurs jest pierwszym tego typu na rynku farb i nazywa go specjalnym ekosystemem przeznaczonym do tego, by napędzać innowacje w branży.

Zgłoszenia do 20 lipca

Swoje zgłoszenia na konkurs będzie można wysyłać od 18 maja do 20 lipca. Zgłaszane technologie powinny wpisywać się w jedną z pięciu kategorii (udoskonalone funkcjonalności, satysfakcja klienta, inteligentna aplikacja, technologie obiegu zamkniętego oraz inteligentna produkcja i łańcuch dostaw). Wybrani finaliści zostaną zaproszeni na specjalne wydarzenie w drugiej połowie roku, na którym ogłoszeni zostaną zwycięzcy tegorocznej edycji Paint the Future.

Źródło: AkzoNobel

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA