a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Alcea

Alcea Polska
ul. Strefowa 16
43-100 Tychy

Tel. +48 32 329 11 81

polska@alcea.com

Alcea

Początki naszej historii to rok 1932. Wtedy to we Włoszech, w miejscowości Carate Brianza, konstruktor budowlany Giovanni Parodi założył firmę ALCEA produkującą farby. Z czasem rozwinęliśmy swoją działalność, specjalizując się w produktach przemysłowych. Dziś nasze farby dzięki sieci dystrybutorów dostępne są również poza granicami Włoch – w Belgii, Chorwacji, Francji, Grecji, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowenii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. W Polsce działamy od roku 2007, a nasza polska siedziba mieści się w Tychach.

Wytwarzając farb dbamy o to, aby jak najmniej ingerować w środowisko naturalne. Produkcja odbywa się w nowym, w pełni zautomatyzowanym zakładzie o powierzchni blisko 43 000 m2, gdzie wykorzystywane są najnowsze technologie. Stała kontrola na wszystkich etapach procesu produkcyjnego gwarantuje najwyższą jakość farb.

Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, dlatego też świetnie sprawdzają się w wymagających zastosowaniach jak produkcja mebli, maszyn do prac ziemnych, pojazdów przemysłowych oraz sprzętu elektronicznego.

Jednak ALCEA to nie tylko produkty przemysłowe. W naszej ofercie znajduje się również szeroki asortyment wysokiej jakości lakierów i farb do użytku domowego, w tym farb ściennych, impregnatów do drewna czy podkładów antykorozyjnych.

Nasza oferta to specjalistyczne linie produktów:
SMALTOSISTEM – farby do metalu, na bazie rozpuszczalników,
GEOCOLOR – farby wodorozcieńczalne do metalu, drewna i dekoracji,
LEGNOMIX –  system do przygotowywania impregnatów i wykończeń do drewna,
WOOD – specjalistyczna linia do malowania mebli drewnianych oraz płyt MDF,
CPS –  specjalistyczne produkty budowlane m.in. do malowania posadzek żywicznych, izolacji, itp.

Dzięki wysokiej jakości nasze produkty sprawdzają się również w wymagających zastosowaniach jak produkcja mebli, maszyn do prac ziemnych, pojazdów przemysłowych oraz sprzętu elektronicznego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Artykuły
Multimedia