a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweantykorozyjne i ogniochronneNowość od Alcei: gruntoemalia poliakrylowa 2K DTM

Nowość od Alcei: gruntoemalia poliakrylowa 2K DTM

W ofercie firmy Alcea pojawił się nowy produkt – gruntoemalia poliakrylowa 2K DTM z linii Smaltosistem. Idealnie nadaje się ona do stosowania w sektorze przemysłowym, do zabezpieczania maszyn rolniczych i budowlanych lub konstrukcji stalowych.

Fot: aleksandrn (fotolia.com)

Fot: aleksandrn (fotolia.com)

Gruntoemalia poliakrylowa 2K DTM (kod produktu: 5812) to produkt z linii Smaltosistem, dostępny w półpołysku i utwardzany poliizocyjanianem alifatycznym. Jest on przeznaczony do zastosowania jako produkt DTM (direct to metal), czyli jako powłoka nawierzchniowa do nakładania bezpośrednio na podłoże metalowe.

Można go aplikować różnymi metodami (pistolet z kubkiem, airmix, elektrostatyka). Wykazuje bardzo dobrą przyczepność do stali, aluminium i blachy ocynkowanej, a także zapewnia niezawodną ochronę, co potwierdzają wyniki testów w komorze solnej ASTM B117. Dla warstwy o grubości 80-100 μm suchej powłoki na elementach śrutowanych, aluminium i blachach ocynkowanych produkt zapewnia pełne zabezpieczenie przed korozją na ponad 500 godzin!

alcea paintDoskonałe właściwości nowej gruntoemalii sprawiają, że to doskonały wybór w różnych zastosowaniach przemysłowych. Szczególnie sprawdzi się ona jako ochrona maszyn rolniczych, maszyn do prac ziemnych, konstrukcji stalowych czy naczep. Dodatkową zaletą produktu jest to, że może być barwiony na różne kolory.

Gruntoemalia poliakrylowa 2K DTM jest już dostępna zarówno w centrali firmy w Tychach jak i u polskich dystrybutorów farb Alcea.

Kontakt mailowy: polska@alcea.com lub telefoniczny pod numerem +48 32 329 11 81.

Dowiedz się więcej o firmie