REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  Herqles

Herqles

Produkcja Chemii Budowlanej MOSKA Sp. J.
ul. Przemysłowa 12
63-600 Kępno

Tel. + 48 62 78 22 464

Chcę kupić...

Kontakt mailowy z Działem Sprzedaży Detalicznej

captcha

Chcę zostać dealerem...

Kontakt mailowy z osobą odpowiedzialną za dystrybutorów

captcha

Mam pytanie techniczne...

Zadaj pytanie techniczne dotyczące produktów Herqles

captcha

Inne pytania

Jeśli masz inne pytanie zadaj je tutaj

captcha

Herqles jest polską marką oferującą szeroką gamę produktów chemii budowlanej. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak kleje, środki gruntujące, gładzie i tynki, płynne folie, masy uszczelniające, farby dyspersyjne i lakiery przemysłowe do drewna. Dzięki wysokiej jakości wyrobom i sprawnemu zarządzaniu firma zdołała wejść ze swoimi produktami na zagraniczne rynki, także poza Europą (Ameryka Południowa, Afryka).

Początki przedsiębiorstwa Herqles to rok 1985. Zostało ono założone przez Leszka Moskę i po transformacji ustrojowej zajmowało się dystrybucją materiałów do wykańczania wnętrz. W roku 1993 rozpoczęło własną produkcję – pierwszym wyrobem który trafił do sprzedaży był dyspersyjny klej do styropianu Herqles. Cztery lata później firma zakupiła disolwer firmy Niemann i rozpoczęła produkcję wysokiej jakości farb, zaś w roku 2000, dzięki znacznym wpływom ze sprzedaży na rynkach zagranicznych, zainwestowała w hale produkcyjne i magazynowe w przemysłowej dzielnicy Kępna.

Dziś Herqles jest firmą o ugruntowanej pozycji, co potwierdzają przyznane jej nagrody. W roku 2012 Newsweek Polska przyznał jej tytuł Laureata w konkursie Firmy Rodzinne 2012, a wkrótce potem znalazła się ona na liście Gepardów Biznesu branży chemicznej.

Artykuły

Rajd Wielkopolski – na rowery z Herqlesem

Rajd Wielkopolski – na rowery z Herqlesem (News)

Gratka dla wielbicieli dwóch kółek. Herqles, polski producent chemii budowlanej, ogłosił, że w sierpniu tego roku organizuje rajd rowerowy.
Producenci farb życzą…

Producenci farb życzą… (Artykuł)

Święta już za chwilę, czas na życzenia! Drodzy Czytelnicy, zobaczcie, czego życzą Wam w ten piękny czas producenci farb, ośrodki oraz stowarzyszenia związane z branżą.
 REKLAMA