REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

D&R z nominacją do Polskiej Nagrody Jakości 2019

Firma D&R Dispersions and Resins została nominowana do Polskiej Nagrody Jakości 2019. Doceniono zarówno wysoką jakość dostarczanych przez nią produktów, jak i organizację i zarządzanie przedsiębiorstwem.

D&R Polska Nagroda Jakości 2019

Fot. arch. D&R

Zgodnie z oficjalnym listem nominacyjnym spółka D&R została nominowana do tytułu „za wysokiej klasy produkty wykorzystywane w branży chemicznej nie tylko na krajowym rynku, doskonałą organizację pracy i wzorcowe zarządzanie firmą”.

Nominacje przyznawane są przez Polską Agencję Przedsiębiorczości oraz redakcje „Biznes Plus” w „Gazecie Wyborczej” oraz „Forum Przedsiębiorczości” w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Serdecznie gratulujemy wyróżnienia!

Źródło: D&R

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA