REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

European Coatings Show startuje już 19 marca!

W dniach 19-21 marca 2019 roku w Norymberdze odbędzie się EUROPEAN COATINGS SHOW. To bezsprzecznie najważniejsze w Europie targi dla branży farb, lakierów, powłok, uszczelniaczy, środków pomocniczych i klejów przemysłowych. Oferta targowa obejmuje także technikę laboratoryjną i produkcyjną, urządzenia kontrolujące i pomiarowe, technikę aplikacyjną, usługi.

european coatings show nuremberg germany 01 Ta renomowana impreza targowa odbywa się w cyklu dwuletnim i organizowana jest przez Vincentz Network oraz NuernbergMesse. Podczas ostatniej edycji targów ECS w roku 2017 swoją ofertę przedstawiło 1.135 wystawców z 49 krajów, natomiast targi odwiedziło 30.198 specjalistów ze 120 krajów. W tym roku swój udział zgłosiło 1161 wystawców.

Targom towarzyszy European Coatings Show Conference (18-19 marca 2019). W programie konferencji przewidziano m.in. 144 prezentacji w 24 sesjach oraz 10 krótkich kursów. Szczegółowy program targów, konferencji, jak również katalog online wystawców i oferowanych przez nich produktów znajdą Państwo pod adresem: www.european-coatings-show.com

Messegeschehen Allgemein - European Coatings Show 2017

Informujemy, że przedsprzedaż kart wstępu odbywa się wyłącznie online na powyższej stronie internetowej;  płatność kartami kredytowymi (Mastercard/Visa) lub poprzez PayPal. Ceny kart wstępu: karta jednodniowa – 55 euro, karta na wszystkie dni targowe – 75 euro.

european coatings show nuremberg germany 03

Targi Norymberskie w Polsce jest reprezentuje firma MERITUM s.c.  z Warszawy. W biurze przedstawicielstwa mogą Państwo uzyskać pomoc w zakresie rezerwacji hotelu w Norymberdze lub okolicach, a także dojazdu do Norymbergi. Kontakt telefoniczny 22 828 27 34.

Zdjęcia: NuernbergMesse / Thomas Geiger

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA