a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweantykorozyjne i ogniochronneEuropean Coatings Show startuje już 19 marca!

European Coatings Show startuje już 19 marca!

W dniach 19-21 marca 2019 roku w Norymberdze odbędzie się EUROPEAN COATINGS SHOW. To bezsprzecznie najważniejsze w Europie targi dla branży farb, lakierów, powłok, uszczelniaczy, środków pomocniczych i klejów przemysłowych. Oferta targowa obejmuje także technikę laboratoryjną i produkcyjną, urządzenia kontrolujące i pomiarowe, technikę aplikacyjną, usługi.

european coatings show nuremberg germany 01 Ta renomowana impreza targowa odbywa się w cyklu dwuletnim i organizowana jest przez Vincentz Network oraz NuernbergMesse. Podczas ostatniej edycji targów ECS w roku 2017 swoją ofertę przedstawiło 1.135 wystawców z 49 krajów, natomiast targi odwiedziło 30.198 specjalistów ze 120 krajów. W tym roku swój udział zgłosiło 1161 wystawców.

Targom towarzyszy European Coatings Show Conference (18-19 marca 2019). W programie konferencji przewidziano m.in. 144 prezentacji w 24 sesjach oraz 10 krótkich kursów. Szczegółowy program targów, konferencji, jak również katalog online wystawców i oferowanych przez nich produktów znajdą Państwo pod adresem: www.european-coatings-show.com

Messegeschehen Allgemein - European Coatings Show 2017

Informujemy, że przedsprzedaż kart wstępu odbywa się wyłącznie online na powyższej stronie internetowej;  płatność kartami kredytowymi (Mastercard/Visa) lub poprzez PayPal. Ceny kart wstępu: karta jednodniowa – 55 euro, karta na wszystkie dni targowe – 75 euro.

european coatings show nuremberg germany 03

Targi Norymberskie w Polsce jest reprezentuje firma MERITUM s.c.  z Warszawy. W biurze przedstawicielstwa mogą Państwo uzyskać pomoc w zakresie rezerwacji hotelu w Norymberdze lub okolicach, a także dojazdu do Norymbergi. Kontakt telefoniczny 22 828 27 34.

Zdjęcia: NuernbergMesse / Thomas Geiger