a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Profix

Multichem Sp. z o.o.

ul. Przemysłowa 2
62-030 Luboń
+48 61 893 37 31
profil Facebook
profil YouTube
profil Twitter

info@multichem.pl

Profix

Multichem Sp. z o.o. jest polską firmą dostarczającą kompletne rozwiązania dla samochodowych napraw lakierniczych, oferowanych pod marką PROFIX. Dzięki posiadanemu doświadczeniu i wiedzy technicznej Multichem oferuje nowoczesne i innowacyjne systemy dla lakiernictwa renowacyjnego. Produkty marki PROFIX wyróżniają się doskonałą jakością oraz są dobrze postrzegane na większości światowych rynków.

W ofercie posiadamy kilka systemów doboru kolorów. Konwencjonalny bazowy Kar-Bon, akrylowy 2KAcryl oraz wodorozcieńczalny bazowy Aqua 2G. Mieszalnikom towarzyszy bogata dokumentacja kolorystyczna – uniwersalna dla każdego z naszych rozwiązań, dzięki czemu w każdej chwili można poszerzyć zakres swojej działalności o nowe produkty bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Szkoleniowcy Multichemu za priorytet obrali komfort użytkowników. Zdając sobie doskonale sprawę, że czas to najcenniejsza rzecz w każdej firmie, zdecydowali się wysyłać w teren Mobilne Centrum Szkoleniowe, dzięki któremu każdy zainteresowany ma możliwość przetestowania produktu w wybranym przez siebie miejscu i czasie. Może to robić w znanym sobie środowisku pracy. Rozwiązanie to, pozwala również na szybką reakcje w przypadku pytań ze strony bezpośrednich użytkowników.

Przywiązując wagę do jakości wykonania produktów udzielana jest 10-letnia gwarancja na powłokę lakierniczą wykonaną wg technologii PROFIX. Możliwe jest to dzięki prowadzeniu kontroli na każdym etapie produkcji oraz korzystaniu z wyselekcjonowanych surowców.

Więcej informacji o produktach znaleźć można na stronie www.multichem.pl

Blog
Artykuły