REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Podkład Profix CP 345 w nowej szacie graficznej

Podkład CP 345 marki Profix jest obecny w warsztatach lakierniczych już od kilkudziesięciu lat. Znany i ceniony produkt doczekał się właśnie nowej, świeżej szaty graficznej.

Profix podkład CP 345

Fot. arch. Multichem

Jak zapewnia producent, CP 345 to produkt, który dzięki wysokiej jakości żywic ma właściwości antykorozyjne. Jest idealnym rozwiązaniem jako podłoże dla dowolnych lakierów samochodowych.

Skuteczny i łatwy w aplikacji

CP 345 można stosować na różnych rodzajach podłoża. Może być aplikowany zarówno na blachy surowe, jak i utwardzone powłoki lakiernicze, blachy ocynkowane czy aluminium. Jego niewątpliwe zalety to możliwość stosowania grubych warstw, łatwe szlifowanie oraz możliwość wykorzystania w metodzie mokro na mokro.

Często podkład używany jest w przypadku niewielkich napraw, gdy potrzebna jest wysokiej jakości powłoka odcinająca. Produkt skutecznie wypełnia duże i głębokie rysy, a równocześnie praca z nim jest bardzo łatwa.

Wygląd w parze z jakością

Obecnie ten znany produkt, wykorzystywany już od kilkudziesięciu lat, jest dostępny w opakowaniach o nowej, estetycznej szacie graficznej. W parze z jakością idzie więc nowoczesny, atrakcyjny wygląd.

Źródło: Multichem

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA