a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowePodkład Profix CP 345 w nowej szacie graficznej

Podkład Profix CP 345 w nowej szacie graficznej

Podkład CP 345 marki Profix jest obecny w warsztatach lakierniczych już od kilkudziesięciu lat. Znany i ceniony produkt doczekał się właśnie nowej, świeżej szaty graficznej.

Profix podkład CP 345

Fot. arch. Multichem

Jak zapewnia producent, CP 345 to produkt, który dzięki wysokiej jakości żywic ma właściwości antykorozyjne. Jest idealnym rozwiązaniem jako podłoże dla dowolnych lakierów samochodowych.

Skuteczny i łatwy w aplikacji

CP 345 można stosować na różnych rodzajach podłoża. Może być aplikowany zarówno na blachy surowe, jak i utwardzone powłoki lakiernicze, blachy ocynkowane czy aluminium. Jego niewątpliwe zalety to możliwość stosowania grubych warstw, łatwe szlifowanie oraz możliwość wykorzystania w metodzie mokro na mokro.

Często podkład używany jest w przypadku niewielkich napraw, gdy potrzebna jest wysokiej jakości powłoka odcinająca. Produkt skutecznie wypełnia duże i głębokie rysy, a równocześnie praca z nim jest bardzo łatwa.

Wygląd w parze z jakością

Obecnie ten znany produkt, wykorzystywany już od kilkudziesięciu lat, jest dostępny w opakowaniach o nowej, estetycznej szacie graficznej. W parze z jakością idzie więc nowoczesny, atrakcyjny wygląd.

Źródło: Multichem

Dowiedz się więcej o firmie