REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  Consus Sp. z o.o.

Consus Sp. z o.o.

Metalowców 25
39-200 Dębica
Tel: +48 14 6814236

Chcę kupić...

Skontaktuj się z Działem Sprzedaży

captcha

Chcę zostać dealerem...

Skontaktuj się z Dyrektorem Sprzedaży

captcha

Mam pytanie techniczne...

Skontaktuj się z Działem Technicznym

captcha

Inne pytania

Kontakt dla pytań nie związanych ze sprzedażą i doradztwem technicznym

captcha

Consus dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją farb proszkowych. Tworzą ją osoby posiadające długoletnie doświadczenie w produkcji tego typu farb, co stanowi solidny potencjał gwarantujący odpowiedni rozwój firmy, którego ważnym elementem jest zaspokojenie oczekiwań jakościowych naszych klientów.

Farby proszkowe marki Consus
Oferujemy farby termoutwardzalne o szerokim spektrum zastosowań. Są to farby poliestrowe, poliestrowo-epoksydowe, epoksydowe. Każda z nich może być dostarczona w pełnej kolorystyce RAL, Pantone lub zgodnie z indywidualnym wymaganiem klienta. Nasze farby charakteryzują się różnymi stopniami połysku oraz struktur. Oferujemy także farby proszkowe ze specjalnymi efektami np. antycznymi, skóry czy młotkowymi (efekt młotkowy).

Jakość i stabilność produkcji
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, stabilnej, powtarzalnej wysokiej jakości naszych produktów zdobyliśmy już zaufanie wielu klientów, zarówno w kraju jak i za granicą. Farby proszkowe marki Consus są już znane na rynkach Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy oraz Słowacji. Ciągła chęć rozwoju, poprawy naszych produktów i spełniania wymogów stawianych przed naszymi farbami proszkowymi przez klientów, powoduje stały rozwój naszych produktów, który zapewniany jest poprzez ciągłe polepszanie bazy technicznej i technologicznej jak również poprzez pomoc i szkolenia u klientów.

Artykuły

Consus znów przyciąga uwagę na Interlakokraska

Consus znów przyciąga uwagę na Interlakokraska (News)

Największe, 12-milionowe miasto Rosji i jedno z największych wydarzeń farbiarskich w tej części świata. Przez targową halę przepływa kilkutysięczny tłum. I choć kuszą piękne, wielkie stoiska rynkowych gigantów, uwagę odwiedzających skutecznie przyciąga oferta niewielkiej firmy z Dębicy. Consus po raz kolejny zrobił furorę na międzynarodowych targach Interlakokraska!
Idealny efekt dekoracyjny z systemem proszkowym MG

Idealny efekt dekoracyjny z systemem proszkowym MG (Porady)

Lakier transparentny na podłożach metalicznych to bardzo efektowne wykończenie, ale stosując je, często napotykamy problem odbarwień. Nie dotyczy to nowego systemu proszkowego MG od firmy Consus – pozwala on uzyskać wykończenie o pięknym, równomiernym kolorze.
Consus wśród 200 wystawców Interlakokraska 2017

Consus wśród 200 wystawców Interlakokraska 2017 (News)

Polski producent farb proszkowych Consus zaprezentował po raz kolejny swoje produkty na targach Interlakokraska. Wydarzenie odbyło się na przełomie lutego i marca w Mokswie.
Farby proszkowe Consus na Interlakokraska 2016

Farby proszkowe Consus na Interlakokraska 2016 (News)

Tegoroczne targi Interlakokraska w Moskwie przyciągnęły wystawców z całego świata. Nie zabrakło na nich również polskiej reprezentacji – wśród wytwórców prezentujących swoje produkty i technologie znalazła się firma Consus.
Targi Interlakokraska – już w tym tygodniu!

Targi Interlakokraska – już w tym tygodniu! (Artykuł)

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia tegorocznych targów Interlakokraska. We wtorek 11 marca w Moskwie spotkają się producenci farb z 22 krajów, w tym również z Polski.
Consus – farby proszkowe skrojone na miarę

Consus – farby proszkowe skrojone na miarę (Artykuł)

Consus to polski producent farb proszkowych, który dzięki elastyczności oraz wysokiej jakości oferowanych produktów zdążył sobie już zaskarbić zaufanie klientów m.in. z Rosji, Białorusi, Litwy i Holandii. Jaki jest jego klucz do sukcesu? Rozmawiamy o tym z jednym z właścicieli firmy Consus, panem Jerzym Kwiatkowskim.
Kobiety Biznesu i farby – Galina Stec

Kobiety Biznesu i farby – Galina Stec (Artykuł)

W tegorocznym rankingu 100 Kobiet Biznesu 2013 nie zabrakło i laureatek związanych z branżą farbiarską. 8. pozycję na liście zajmuje pani Galina Stec, która stoi na czele firmy Consus z Dębicy – jednego z najważniejszych polskich producentów farb proszkowych. Z myślą o czytelnikach naszego portalu przybliżamy sylwetkę pani prezes.
 REKLAMA