a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbConsus Sp. z o.o.
Consus Sp. z o.o.

Metalowców 25
39-200 Dębica
Tel: +48 14 6814236

info@consusfarby.pl

Consus Sp. z o.o.

Consus dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się produkcją farb proszkowych. Tworzą ją osoby posiadające długoletnie doświadczenie w produkcji tego typu farb, co stanowi solidny potencjał gwarantujący odpowiedni rozwój firmy, którego ważnym elementem jest zaspokojenie oczekiwań jakościowych naszych klientów.

Farby proszkowe marki Consus
Oferujemy farby termoutwardzalne o szerokim spektrum zastosowań. Są to farby poliestrowe, poliestrowo-epoksydowe, epoksydowe. Każda z nich może być dostarczona w pełnej kolorystyce RAL, Pantone lub zgodnie z indywidualnym wymaganiem klienta. Nasze farby charakteryzują się różnymi stopniami połysku oraz struktur. Oferujemy także farby proszkowe ze specjalnymi efektami np. antycznymi, skóry czy młotkowymi (efekt młotkowy).

Jakość i stabilność produkcji
Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, stabilnej, powtarzalnej wysokiej jakości naszych produktów zdobyliśmy już zaufanie wielu klientów, zarówno w kraju jak i za granicą. Farby proszkowe marki Consus są już znane na rynkach Polski, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy oraz Słowacji. Ciągła chęć rozwoju, poprawy naszych produktów i spełniania wymogów stawianych przed naszymi farbami proszkowymi przez klientów, powoduje stały rozwój naszych produktów, który zapewniany jest poprzez ciągłe polepszanie bazy technicznej i technologicznej jak również poprzez pomoc i szkolenia u klientów.

Artykuły