a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweConsus znów przyciąga uwagę na Interlakokraska

Consus znów przyciąga uwagę na Interlakokraska

Największe, 12-milionowe miasto Rosji i jedno z największych wydarzeń farbiarskich w tej części świata. Przez targową halę przepływa kilkutysięczny tłum. I choć kuszą piękne, wielkie stoiska rynkowych gigantów, uwagę odwiedzających skutecznie przyciąga oferta niewielkiej firmy z Dębicy. Consus po raz kolejny zrobił furorę na międzynarodowych targach Interlakokraska!

Consus Interlakokraska

Fot. arch. Consus

Od strumienia ludzi, płynącego targowymi alejkami w Forum Pavilion Expocentre w Moskwie, raz po raz odrywa się kilka osób i dołącza do grupy zgromadzonych przy stoisku firmy Consus. Z zainteresowaniem studiują ofertę polskiego producenta farb proszkowych, prowadząc ożywioną dyskusję z przedstawicielami firmy. Już z daleka widać, że prezentowane produkty budzą duży entuzjazm. Które przede wszystkim? O tym mówi pani Galina Stec, prezes Consusa:

Klienci szukali farb, które prezentują się efektownie i przykuwają wzrok efektem metalicznym o doskonałych właściwościach skrzących – i znaleźli je na naszym stoisku. Tym, którzy skarżyli się, że stosowane przez nich lakiery transparentne na podkładzie typu chrom ulegają odbarwieniom, proponowaliśmy serię lakierów MG. Farby poliestrowe o głębokim macie? Farby na MDF? Wszystko to mamy w swojej ofercie. Dzięki temu byliśmy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązania większości odwiedzających nas klientów.

Consus Interlakokraska

Fot. arch. Consus

Targi Interlakokraska stają się prawdziwą potęgą – w tym roku odwiedziło je już prawie 10 tysięcy osób z 45 krajów, a więc aż o trzy tysiące więcej, niż w poprzednim. Z każdym rokiem także coraz więcej firm decyduje się zaprezentować w Moskwie swoją ofertę – tym razem było ich blisko 250. I choć wiele z nich to rynkowi giganci, Consus co roku rywalizuje z nimi o uwagę gości. I radzi sobie świetnie! Wszak ma do zaoferowania również jakość na światowym poziomie.

Dowiedz się więcej o firmie