REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Consus wśród 200 wystawców Interlakokraska 2017

Polski producent farb proszkowych Consus zaprezentował po raz kolejny swoje produkty na targach Interlakokraska. Wydarzenie odbyło się na przełomie lutego i marca w Mokswie.

Consus Interlakokraska 2017

Fot. arch. Consus

Targi trwały od 28 lutego do 3 marca i była to już 21. ich edycja. Wydarzenie, organizowane od roku 1997, przyciąga obecnie ponad 200 wystawców z 25 krajów oraz przeszło 7000 gości z ponad 40 państw świata.

Wśród producentów, którzy zdecydowali się zaprezentować swoją ofertę na targach Interlakokraska 2017, był również polski Consus. To już nie pierwsze wystąpienie firmy na moskiewskiej wystawie – w ostatnich latach Consus uczestniczył w niej co roku.

Consus Interlakokraska 2017

Fot. arch. Consus

Interlakokraska to doskonała okazja, aby nawiązać kontakt z kontrahentami z Europy Wschodniej, z czego Consus chętnie korzysta. Dzięki aktywnej obecności na targach marka jest coraz bardziej popularna za naszą wschodnią granicą – w Rosji, na Białorusi i Ukrainie. Stoisko firmy cieszyło się sporym zainteresowaniem!

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA