a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbPlast-Mix
Plast-Mix

Janowice 11
87-732 Lubanie

tel. +48 54 251 35 53
tel. +48 601 452 111
fax. +48 54 251 35 17

plastmix@plastmix.pl

Plast-Mix

Dlaczego PLAST-MIX?

Firma PLAST-MIX specjalizuje się w produkcji mas tynkarskich oraz farb, zwłaszcza tych stosowanych do zdobienia elewacji. Do produkcji wykorzystuje najlepsze komponenty od renomowanych polskich producentów lub sięga po uznane surowce dostawców z Niemiec, Wielkiej Brytanii lub Stanów Zjednoczonych (np. Graf, Thor, czy Dow).
Poza badaniami laboratoryjnymi firma wykorzystuje w dużym zakresie badania i testy aplikacyjne wykonywane na własnym terenie lub na udostępnionych obiektach.

PLAST-MIX dla klientów i dystrybutorów

PLAST-MIX proponuje indywidualne programy współpracy z wykonawcami i hurtowniami. Nasza formuła współpracy zakłada, że towar dostarczany jest bezpośrednio do klienta na budowę na określoną godzinę, a rola naszych partnerów sprowadza się do fachowego doradztwa. Dzięki temu modelowi nasi współpracownicy nie muszą inwestować w mieszalniki, posiadać własnego magazynu, ani wkładu początkowego na zakup materiałów. Jest to idealne rozwiązanie dla niezależnych konsultantów i doradców ceniących sobie pracę w terenie.

Historia i profil firmy

PLAST-MIX to producent tynków i farb z 15 letnią tradycją. Początkowo zakład wytwarzał zaprawy klejowe, masy i podkłady tynkarskie zgodnie z licencją kupioną od Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Budownictwa Węglowego w Katowicach, pierwszego w Polsce producenta tynków cienkowarstwowych. Stopniowo produkcja rozwinęła się o dodatkowe produkty, o których szczegółowo poczytać można na naszej stronie internetowej http://www.plastmix.pl/ .

Dzięki innowacyjności, pomimo kryzysu na rynku budowlanym w Polsce PLAST-MIX co roku notuje wzrost sprzedaży. Aktualnie firma inwestuje w rozwój produkcji wyrobów do aplikacji wewnętrznej typu farby, lakiery, masy szpachlowe, masy dekoracyjne – nie zapominając o swojej specjalizacji – wyrobach fasadowych. Wynikiem tego PLAST-MIX jest pierwszym w Polsce producentem kompozytowych mas tynkarskich.


Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach, lub zostać naszym dystrybutorem wyślij do nas krótką wiadomość korzystając z formularza powyżej.

Artykuły