REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  Plast-Mix

Plast-Mix

Janowice 11
87-732 Lubanie

tel. +48 54 251 35 53
tel. +48 601 452 111
fax. +48 54 251 35 17

Chcę kupić...

Dział Sprzedaży detalicznej

captcha

Chcę zostać dealerem...

Dział Sprzedaży Hurtowej

captcha

Mam pytanie techniczne...

Dział Techniczny

captcha

Inne pytania

Sekretariat

captcha

Dlaczego PLAST-MIX?

Firma PLAST-MIX specjalizuje się w produkcji mas tynkarskich oraz farb, zwłaszcza tych stosowanych do zdobienia elewacji. Do produkcji wykorzystuje najlepsze komponenty od renomowanych polskich producentów lub sięga po uznane surowce dostawców z Niemiec, Wielkiej Brytanii lub Stanów Zjednoczonych (np. Graf, Thor, czy Dow).
Poza badaniami laboratoryjnymi firma wykorzystuje w dużym zakresie badania i testy aplikacyjne wykonywane na własnym terenie lub na udostępnionych obiektach.

PLAST-MIX dla klientów i dystrybutorów

PLAST-MIX proponuje indywidualne programy współpracy z wykonawcami i hurtowniami. Nasza formuła współpracy zakłada, że towar dostarczany jest bezpośrednio do klienta na budowę na określoną godzinę, a rola naszych partnerów sprowadza się do fachowego doradztwa. Dzięki temu modelowi nasi współpracownicy nie muszą inwestować w mieszalniki, posiadać własnego magazynu, ani wkładu początkowego na zakup materiałów. Jest to idealne rozwiązanie dla niezależnych konsultantów i doradców ceniących sobie pracę w terenie.

Historia i profil firmy

PLAST-MIX to producent tynków i farb z 15 letnią tradycją. Początkowo zakład wytwarzał zaprawy klejowe, masy i podkłady tynkarskie zgodnie z licencją kupioną od Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Budownictwa Węglowego w Katowicach, pierwszego w Polsce producenta tynków cienkowarstwowych. Stopniowo produkcja rozwinęła się o dodatkowe produkty, o których szczegółowo poczytać można na naszej stronie internetowej http://www.plastmix.pl/ .

Dzięki innowacyjności, pomimo kryzysu na rynku budowlanym w Polsce PLAST-MIX co roku notuje wzrost sprzedaży. Aktualnie firma inwestuje w rozwój produkcji wyrobów do aplikacji wewnętrznej typu farby, lakiery, masy szpachlowe, masy dekoracyjne – nie zapominając o swojej specjalizacji – wyrobach fasadowych. Wynikiem tego PLAST-MIX jest pierwszym w Polsce producentem kompozytowych mas tynkarskich.


Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach, lub zostać naszym dystrybutorem wyślij do nas krótką wiadomość korzystając z formularza powyżej.

Artykuły

Produkty Plast-Mix w nowych sklepach

Produkty Plast-Mix w nowych sklepach (News)

Farby i tynki Plast-Mix z mieszalnika są dostępne w sprzedaży w nowych miejscach na mapie Polski. Od teraz produkty firmy można kupić również w salonie TopColor w Poddębicach oraz w sklepie i hurtowni Mega w Grzegorzewie.
Plast-Mix testuje farby w terenie

Plast-Mix testuje farby w terenie (News)

Firma PLAST-MIX prowadzi na swojej stacji poligonowej testy farb elewacyjnych, które pozwolą ocenić ich właściwości w terenie. Dzięki rezultatom eksperci będą mogli opracować lepsze, bardziej niezawodne formuły.
Fabud Light – wydajny i odporny tynk marki Plast-Mix

Fabud Light – wydajny i odporny tynk marki Plast-Mix (News)

W ofercie firmy Plast-Mix pojawił się Fabud Light – nowy tynk ceramiczny. Jak zapewnia producent, jest to produkt o 100% wydajniejszy od typowych tynków strukturalnych, a do tego tworzy warstwę o zwiększonej paroprzepuszczalności, odporności na uszkodzenia i zabrudzenia.
Nowe produkty firmy Plast-Mix

Nowe produkty firmy Plast-Mix (News)

W ofercie firmy Plast-Mix pojawiło się ostatnio kilka nowych produktów, które mogą się przydać przy letnich remontach.
Czego firmy farbiarskie życzą naszym czytelnikom?

Czego firmy farbiarskie życzą naszym czytelnikom? (Artykuł, News)

Święta coraz bliżej. Karp już pływa w wannie, choinka mruga światełkami i „wszyscy wszystkim ślą życzenia”, jak głosi świąteczny muzyczny klasyk. Dzięki naszemu portalowi również producenci farb zyskali okazję, by przekazać kilka ciepłych słów z okazji Bożego Narodzenia. Oto, czego życzą na Gwiazdkę oraz w Nowym Roku swoim wiernym klientom.
Bieg Kujawiaka – sport i farby ramię w ramię

Bieg Kujawiaka – sport i farby ramię w ramię (Artykuł)

Organizowany corocznie we Włocławku Bieg Kujawiaka to dowód na to, że sport i farby mogą iść w parze. Sponsorem strategicznym imprezy jest Producent Tynków i Farb PLAST – MIX.
Kontrola nanoszenia farby elewacyjnej

Kontrola nanoszenia farby elewacyjnej (Porady)

O parametrach, które musimy kontrolować w trakcie nanoszenia farby elewacyjnej rozmawiamy ze specjalistą – panem Krzysztofem Grochulskim z polskiej firmy Plast-Mix.
Plast-Mix – nowe produkty

Plast-Mix – nowe produkty (News)

Firma Plast-Mix wprowadziła w tym roku na rynek 13 nowych produktów, zarówno do zastosowań zewnętrznych (fasady) jak i wewnętrznych. Są wśród nich funkcjonalne tynki i farby, które oferują dodatkowo ciekawe efekty dekoracyjne.
Przygotowanie podłoża przed malowaniem elewacji

Przygotowanie podłoża przed malowaniem elewacji (Porady)

O prawidłowym przygotowaniu elewacji do malowania rozmawiamy ze specjalistą, panem Krzysztofem Grochulskim. Mimo że na co dzień wykonawcy nie poświęcają nadmiernej uwagi temu zagadnieniu, warto wiedzieć co należałoby sprawdzić i jakie mogą być konsekwencje zbyt pobieżnej kontroli.
 REKLAMA