REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Farby proszkowe Consus na Interlakokraska 2016

Tegoroczne targi Interlakokraska w Moskwie przyciągnęły wystawców z całego świata. Nie zabrakło na nich również polskiej reprezentacji – wśród wytwórców prezentujących swoje produkty i technologie znalazła się firma Consus.

Interlakokraska 2016 Consus

Fot. arch. Consus

To nie pierwsze wystąpienie dębickiego producenta farb proszkowych na targach Interlakokraska – firma była wśród wystawców również w ubiegłym roku i dwa lata temu.

Międzynarodowe targi w Mokswie to dla niej doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty klientom z Europy Wschodniej oraz nawiązania nowych, cennych kontaktów biznesowych, ale również do spotkania i wzmocnienia więzi z obecnymi kontrahentami.

Jak komentuje pan Paweł Piłat – główny Technolog firmy:

Nasze farby proszkowe są znane nie tylko na rynku polskim, ale także m.in. w Rosji, na Ukrainie i na Białorusi. Stale się rozwijamy, dzięki czemu jesteśmy na wschodzie Europy firmą coraz bardziej rozpoznawaną. Obecność na targach Interlakokraska jest elementem tej strategii – możemy w ten sposób nawiązać bezpośredni kontakt z klientami i zaprezentować im zalety naszych produktów.

Interlakokraska 2016 Consus

Fot. arch. Consus

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 3
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA