REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Targi Interlakokraska – już w tym tygodniu!

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia tegorocznych targów Interlakokraska. We wtorek 11 marca w Moskwie spotkają się producenci farb z 22 krajów, w tym również z Polski.

Interlakokraska

Fot. Interlakokraska

W trakcie targów Interlakokraska w dniach 11-13 marca 2014 swoje produkty i technologie przedstawi 250 firm związanych z branżą farbiarską. Wśród zaprezentowanych nowinek znajdą się nie tylko nowej generacji farby, ale i pigmenty, rozpuszczalniki, wypełniacze, stabilizatory i dodatki, a także różnego rodzaju sprzęt laboratoryjny i produkcyjny, innowacyjne wyniki badań, technologie i opakowania.

Na targach pojawią się wytwórcy z 22 krajów, przy czym trzy z nich – Niemcy, Chiny oraz Czechy – będą mieć własne pawilony. Jeśli chodzi o najbardziej znanych graczy na rynku, wśród wystawców znajdą się Bayer, BASF, AkzoNobel, Jotun, Henkel i Axalta Coating Systems. Katalog dostępny jest na stronie poświęconej targom.

Polscy producenci, którzy zapowiedzieli swoją obecność na targach, to:

Targom towarzyszyć będą również sesje specjalne – trzecia edycja Salonu Powłok Specjalnych oraz ósma Międzynarodowego Specjalistycznego Salonu Obróbki Powierzchni i Ochrony Przeciwrdzewnej. W ramach tych sesji zapowiedziano m. in. prezentacje na temat farb ogniochronnych oraz nowoczesnych technologii przygotowania powierzchni i ochrony przed korozją. Program związanych z targami wydarzeń znaleźć można na stronie Interlakokraska.

Targi Interlakokraska to największa tego typu impreza związana z branżą farbiarską w Rosji. Jest organizowana przez Rosyjski Związek Chemiczny i Rosyjskie Stowarzyszenie Chemiczne Mendlejewa pod auspicjami Rosyjskiej Izby Przemysłowo-Handlowej i miejskiego zarządu Moskwy. W tym roku odbędzie się już po raz 18.

Źródło: Interlakokraska

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA