REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

23. numer Surfaces już dostępny

Powstająca właśnie w Wietnamie największa elektrownia węglowa na świecie, stadion Perth Arena w Australii oraz chińska sieć wodociągów – oto niektóre spośród obiektów zaprezentowanych w najnowszym numerze Surfaces. Wszystkie są świetnym przykładem wykorzystania farb International Paint.

SurfacesDwa architektoniczne cuda, które zostały bohaterami najnowszego numeru Surfaces, powstały w Australii i w Nowej Zelandii. Pierwsze to efektowny stadion Perth Arena, który w przyszłości ma gościć zarówno sportowców, jak i koncertujących artystów. Drugie – galeria Auckland Art Gallery Toi o Tāmaki, zgrabne połączenie tradycji i nowoczesnych form, które od wybudowania w 2011 roku zgarnęło już 23 prestiżowe nagrody. Trwałość i bezpieczeństwo ich konstrukcji to zasługa między innymi farb ochronnych International Paint.

Innym udanym przykładem wykorzystania farb ogniochronnych International jest zakład produkcyjny firmy Borealis w Szwecji. W czasie niedawnej inspekcji odkryto, że jego stalowa konstrukcja uległa korozji pod izolacją. Aby zapewnić pracownikom bezpieczeństwo, podjęto decyzję o zastąpieniu ogniochronnej warstwy betonu powłoką Chartek 1709.

W najnowszym numerze Surfaces mowa również o powstającej właśnie ogromnej elektrowni węglowej Mong Duong II w Wietnamie, przy budowie której wykorzystywane są powłoki antykorozyjne i ogniochronne International, o farbach Intercrete na beton, zastosowanych w sieci wodociągów w chińskiej prowincji Guangdong, a także o boomie na statki wiertnicze w Korei.

Najnowszy numer magazynu do pobrania w wersji pdf:
Surfaces nr 23

Źródło: International Paint

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA