REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  International Paint
Chiński łamacz lodu zabezpieczony farbami AkzoNobel

Chiński łamacz lodu zabezpieczony farbami AkzoNobel (News)

Chiny dorobiły się nowej, udoskonalonej wersji polarnego łamacza lodu Xue Long. Aby zabezpieczyć go przed trudnymi arktycznymi warunkami, inwestorzy zwrócili się o pomoc do AkzoNobel.
Aplikacja AkzoNobel International Marine Coatings

Aplikacja AkzoNobel International Marine Coatings (News)

Specjaliści AkzoNobel opracowali nową aplikację dla przemysłu morskiego. Zawiera ona wszystkie najpotrzebniejsze i najbardziej aktualne informacje dotyczące produktów do ochrony statków i konstrukcji przybrzeżnych.
AkzoNobel rozszerza produkcję w Rosji

AkzoNobel rozszerza produkcję w Rosji (News)

AkzoNobel rozszerza produkcję farb ochronnych International w swoim zakładzie produkcyjnym w Rosji. Dzięki temu firma będzie mogła lepiej zaopatrywać lokalny rynek w powłoki przemysłowe.
Pierwsze kredyty węglowe w programie AkzoNobel

Pierwsze kredyty węglowe w programie AkzoNobel (News)

Już ponad 126 000 kredytów węglowych o wartości 500 000 $ zostało przyznanych przez AkzoNobel w ramach programu uruchomionego we współpracy z Fundacją Gold Standard i Grupą Femco. Trafią one do inwestorów, którzy zdecydowali się na zastosowanie farby Intersleek na swoich statkach.
AkzoNobel i Marlins uczą aplikacji farb okrętowych

AkzoNobel i Marlins uczą aplikacji farb okrętowych (News)

Akzo Nobel Marine Coatings oraz Marlins, firma zajmująca się szkoleniami w branży morskiej, uruchomili razem internetową platformę Painting and Surfaces. Uczy ona poprawnej aplikacji i konserwacji produktów International dla przemysłu morskiego.
Chartek 7E i 8E, nowe farby ogniochronne International

Chartek 7E i 8E, nowe farby ogniochronne International (News)

International Paint wprowadza do sprzedaży nowe produkty oparte na innowacyjnych technologiach. Epoksydowe farby ogniochronne Chartek 7E i 8E wyróżnia doskonała wytrzymałość i skuteczna ochrona przed ogniem w przypadku pożarów powierzchniowych i strumieniowych.
Farby AkzoNobel w nowoczesnej elektrowni Siemensa

Farby AkzoNobel w nowoczesnej elektrowni Siemensa (Artykuł)

Siemens buduje w Düsseldorfie jedną z najnowocześniejszych elektrowni na świecie. AkzoNobel dorzucił swoją – całkiem znaczącą – cegiełkę do tego projektu. W elektrowni wykorzystane zostały jego powłoki ochronne i antykorozyjne.
Farby AkzoNobel w elektrowni wiatrowej Gode Wind

Farby AkzoNobel w elektrowni wiatrowej Gode Wind (Artykuł)

Farby ochronne marki International od AkzoNobel zostaną wykorzystane przy budowie elektrowni Gode Wind na Morzu Północnym u wybrzeża Niemiec. Ilość energii uzyskana z pracy elektrowni będzie w stanie pokryć potrzeby energetyczne 600 tysięcy domów.
Strona 1 z 41234
 REKLAMA