a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweAkzoNobel i Marlins uczą aplikacji farb okrętowych

AkzoNobel i Marlins uczą aplikacji farb okrętowych

Akzo Nobel Marine Coatings oraz Marlins, firma zajmująca się szkoleniami w branży morskiej, uruchomili razem internetową platformę Painting and Surfaces. Uczy ona poprawnej aplikacji i konserwacji produktów International dla przemysłu morskiego.

Akzo Nobel Marlins

Fot. arch. Marlins

Platforma łączy wiedzę Akzo Nobel z zakresu farb i powłok z doświadczeniem Marlins w tworzeniu profesjonalnych szkoleń. Kurs skupia się na zagadnieniu odpowiedniej konserwacji powłok na okrętach, która pozwala zachować trwałość warstwy ochronnej oraz ograniczyć liczbę renowacji. A to z kolei znacznie obniża koszty związane z wyłączeniem statku z użytku podczas prac renowacyjnych.

Szkolenie przeznaczone jest dla marynarzy, których obowiązkiem jest dbanie o odpowiedni stan powłok ochronnych na statku. Przyjazny interfejs i pomocnicze ilustracje znacznie ułatwiają zrozumienie prezentowanych zagadnień. Kurs wejdzie w skład następnego pakietu e-szkoleń Marlins dla marynarzy, będą mogli z niego skorzystać również klienci marki International Akzo Nobel. Ponadto dostęp można wykupić indywidualnie, za pośrednictwem sklepu internetowego Marlins.

Źródło: International Paint