REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

AkzoNobel i Marlins uczą aplikacji farb okrętowych

Akzo Nobel Marine Coatings oraz Marlins, firma zajmująca się szkoleniami w branży morskiej, uruchomili razem internetową platformę Painting and Surfaces. Uczy ona poprawnej aplikacji i konserwacji produktów International dla przemysłu morskiego.

Akzo Nobel Marlins

Fot. arch. Marlins

Platforma łączy wiedzę Akzo Nobel z zakresu farb i powłok z doświadczeniem Marlins w tworzeniu profesjonalnych szkoleń. Kurs skupia się na zagadnieniu odpowiedniej konserwacji powłok na okrętach, która pozwala zachować trwałość warstwy ochronnej oraz ograniczyć liczbę renowacji. A to z kolei znacznie obniża koszty związane z wyłączeniem statku z użytku podczas prac renowacyjnych.

Szkolenie przeznaczone jest dla marynarzy, których obowiązkiem jest dbanie o odpowiedni stan powłok ochronnych na statku. Przyjazny interfejs i pomocnicze ilustracje znacznie ułatwiają zrozumienie prezentowanych zagadnień. Kurs wejdzie w skład następnego pakietu e-szkoleń Marlins dla marynarzy, będą mogli z niego skorzystać również klienci marki International Akzo Nobel. Ponadto dostęp można wykupić indywidualnie, za pośrednictwem sklepu internetowego Marlins.

Źródło: International Paint

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA