a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłowesamochodowe i refinishMotoryzacyjna pasja w nowym kalendarzu Spies Hecker

Motoryzacyjna pasja w nowym kalendarzu Spies Hecker

W swoim nowym kalendarzu Team spirit 2016, Spies Hecker nawiązuje do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, które w 2016 roku odbędą się we Francji. W kalendarzu widzimy pracowników warsztatów Spies Hecker oraz ich arcydzieła – starannie odrestaurowane samochody klasyczne, które zostały zrekonstruowane według najwyższych standardów wykonania. Odnowione auta zostały sfotografowane w 11 warsztatach z 6 europejskich krajów - tworząc prawdziwą reprezentację Europy.

spies hecker switzerland_wankdorf BMW M235i BossPiękne Ferrari 330 GT 2+2, wyprodukowane w roku 1967 zostało sfotografowane we Francji; Healey Silverstone z 1950 roku w kolorze ognistej czerwieni został uwieczniony we Włoszech. Natomiast zdjęcie eleganckiego Volvo P 1800 ES z 1971 roku zrobiono w Polsce – auto odrestaurowano w serwisie blacharsko-lakierniczym należącym do firmy AMX – Łódź, Autoryzowanego Dealera Toyoty. Fotograf Ramon Wink, który współpracuje przy tworzeniu kalendarzy marki Spies Hecker od wielu lat, zaprezentował samochody z ich najlepszej strony.

spies hecker calendar 2016 Poland amx lodz toyota volvoSamochód rajdowy oraz ultralekki helikopter
Na marcowej planszy kalendarza Spies Hecker widzimy bramę Stadionu Wankdorf w szwajcarskim mieście Berno, gdzie w 1954 roku odbył się finał Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej pomiędzy Niemcami a Węgrami. Wink wybrał to miejsce na wykonanie zdjęć auta BMW M235i Racing będącego własnością Ursa Bossa właściciela firmy Carosserie G&G AG z miejscowości Niederwangen.

Spies Hecker czech republic 966 Supersport skoda auto Kosmonosy BodyshopNa lutowym zdjęciu możemy zobaczyć ultralekki dwu-miejscowy helikopter CH-7 podczas lotu. Maszyna należy do Rolanda Stockera, właściciela szwajcarskiego warsztatu Garage&Carosserie Massa, w którym starannie odrestaurowano helikopter.

Pierwszy wschodnioeuropejski samochód rajdowy Formuły 1
Joachim Hinz, Spies Hecker Brand Manager na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki powiedział:

„Współpracując z muzeum Škoda, w czeskim mieście Mladá Boleslav, w którym obecnie produkowane są modele Fabia, Rapid oraz Octavia, udało się nam zrobić artystyczne zdjęcie samochodu rajdowego 966 Supersport. Auto udostępnił Milan Plucar i jego zespół z warsztatu Škoda Auto Kosmonosy Bodyshop. Ten wschodnioeuropejski samochód rajdowy Formuły 1 z 1950 roku jest jedynym dostępnym okazem modelu, którego istnieją zaledwie trzy egzemplarze.”

Spies Hecker france Ferrari 330 jean laim vintage

Zgłoszenia na rok 2017 już rozpoczęte
„Wszystkie pojazdy zostały odnowione z ogromną dbałością o szczegóły i są dowodem niezwykłej pasji, z jaką lakiernicy na całym świecie pracują używając produktów marki Spies Hecker” – mówi Hinz. Obecnie przyjmujemy zgłoszenia do kalendarza na rok 2017. Zdjęcia należy wysłać pocztą elektroniczną do 27 lutego 2016 roku na adres: info-pl@axaltacs.com.

Wszystkie 12 zdjęć z kalendarza obejrzeć można na stronie www.spieshecker.pl/kalendarz2016.