REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Cromax Bike Team zbiera pieniądze dla chorych dzieci

Zespół Cromax Bike Team sponsorowany przez markę Cromax łączy przyjemne z pożytecznym. Uprawiając swój ulubiony sport członkowie grupy zbierają pieniądze na rzecz fundacji Make-A-Wish, która spełnia marzenia ciężko chorych dzieci.

Cromax Bike Team

Fot. arch. Cromax

Firma Cromax została sponsorem zespołu Bike Team dwa lata temu. Od tej pory w trakcie swoich wypraw cykliści mają na sobie stroje z logo marki. Zebrane fundusze przekazywane są holenderskiemu oddziałowi fundacji Make-A-Wish realizującej pragnienia ciężko i przewlekle chorych dzieci.

Na pomysł wsparcia zespołu rowerowego wpadli Fred de Groota i Tonio Amaddeo, managerowie firmy Cromax, a prywatnie również entuzjaści dwóch kółek. To co robi grupa Cromax Bike Team to doskonałe połączenie zabawy i relaksu z działalnością charytatywną – jej wyprawy nie mają charakteru wyczynowego, są to wycieczki rekreacyjne, na razie tylko na terenie Holandii.

W przyszłości zespół chciałby się rozwijać i powiększyć się o nowych członków. Liczy również na zdobycie kolejnych sponsorów, którzy swoimi środkami wesprą fundację.

Źródło: Cromax

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA