a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweCromax Bike Team zbiera pieniądze dla chorych dzieci

Cromax Bike Team zbiera pieniądze dla chorych dzieci

Zespół Cromax Bike Team sponsorowany przez markę Cromax łączy przyjemne z pożytecznym. Uprawiając swój ulubiony sport członkowie grupy zbierają pieniądze na rzecz fundacji Make-A-Wish, która spełnia marzenia ciężko chorych dzieci.

Cromax Bike Team

Fot. arch. Cromax

Firma Cromax została sponsorem zespołu Bike Team dwa lata temu. Od tej pory w trakcie swoich wypraw cykliści mają na sobie stroje z logo marki. Zebrane fundusze przekazywane są holenderskiemu oddziałowi fundacji Make-A-Wish realizującej pragnienia ciężko i przewlekle chorych dzieci.

Na pomysł wsparcia zespołu rowerowego wpadli Fred de Groota i Tonio Amaddeo, managerowie firmy Cromax, a prywatnie również entuzjaści dwóch kółek. To co robi grupa Cromax Bike Team to doskonałe połączenie zabawy i relaksu z działalnością charytatywną – jej wyprawy nie mają charakteru wyczynowego, są to wycieczki rekreacyjne, na razie tylko na terenie Holandii.

W przyszłości zespół chciałby się rozwijać i powiększyć się o nowych członków. Liczy również na zdobycie kolejnych sponsorów, którzy swoimi środkami wesprą fundację.

Źródło: Cromax

Dowiedz się więcej o firmie