REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  Sudwest

Sudwest

ul. Saska 4
30-720 Kraków

tel. +48 12 6560104

Chcę kupić...

Chcesz kupić farbę Sudwest? Napisz!

captcha

Chcę zostać dealerem...

Chciałbyś zostać dystrybutorem? Napisz do nas!

captcha

Mam pytanie techniczne...

Jeśli masz pytanie techniczne dotyczące farby Sudwest zadaj je tutaj.

captcha

Inne pytania

Masz inne pytanie? Napisz.

captcha

Firma Südwest (należąca do koncernu STO) może poszczycić się 90-letnią tradycją i bogatym doświadczeniem w branży farbiarskiej. Należy dzisiaj również do najważniejszych producentów farb i lakierów w południowych Niemczech. Dzięki prężnie działającej sieci dystrybucyjnej nasze produkty dostępne są także w innych krajach europejskich, m.in. we Włoszech, Francji, Holandii czy Grecji.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko farby dekoracyjne wewnętrzne oraz farby elewacyjne, ale również farby dachowe, posadzkowe, lakiery do drewna i przemysłowe lakiery maszynowe. Prócz tego oferujemy szereg produktów specjalnych, służących m.in. do malowania ocynku i aluminium, elementów kutych czy obiektów poddawanych wysokim temperaturom, ale również basenów, tablic szkolnych czy pasów drogowych. Nasze farby i lakiery łączą estetykę z doskonałą jakością wykończenia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy na stronie www.sudwest.pl

Artykuły

Jak usunąć starą farbę przy pomocy LACKab Entlacker R?

Jak usunąć starą farbę przy pomocy LACKab Entlacker R? (Porady)

Usuwanie starej powłoki malarskiej wcale nie musi być uciążliwe. Wystarczy skuteczny i łatwy w aplikacji preparat, taki jak LACKab Entlacker R marki Sudwest. Poniżej – kilka słów o tym, jak go stosować, aby pozbyć się starej farby szybko i sprawnie.
Südwest – nowa polska strona www

Südwest – nowa polska strona www (News)

Nowa polska strona marki Südwest stanowi przejrzyste źródło informacji na temat farb niemieckiego producenta, a także 90-letniej historii firmy.
 REKLAMA