REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Südwest – nowa polska strona www

Nowa polska strona marki Südwest stanowi przejrzyste źródło informacji na temat farb niemieckiego producenta, a także 90-letniej historii firmy.

SüdwestPolski serwis internetowy marki Südwest wyróżnia prosty, intuicyjny design. Wystarczy jedno kliknięcie, by dowiedzieć się kiedy i jak powstała firma, czym wyróżniają się jej farby i jakie produkty znajdują się w sprzedaży. Oferta produktowa podzielona została na kilka kategorii, co ułatwia znalezienie odpowiedniej farby.

Na stronie znajduje się także wyszukiwarka sklepów partnerskich, w których kupić można farby Südwest, oraz gotowe do pobrania broszury na temat produktów firmy. Zapraszamy do wizyty pod adresem www.sudwest.pl.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA