a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby dekoracyjnedo ścian i elewacjiMalarz Roku Dekoral 2014 – głosowanie internetowe

Malarz Roku Dekoral 2014 – głosowanie internetowe

Trwa głosowanie internetowe w konkursie Malarz Roku Dekoral 2014. Warto oddawać swoje głosy i komentować konkursowe realizacje, nie tylko aby pomóc swojemu faworytowi, ale aby samemu zgarnąć nagrodę.

Malarz Roku Dekoral 2014Znamy już finałową dwudziestkę inwestycji w tegorocznym konkursie Malarz Roku Dekoral. Zdjęcia i opisy realizacji wybranych przez jury opublikowano na stronie www.malarz-roku.pl. Ostateczny werdykt sędziów, na mocy którego do jednego z uczestników trafi samochód Volkswagen Caddy, poznamy w trakcie uroczystej gali 29 maja.

Obecnie natomiast trwa plebiscyt internetowy. Pięć realizacji z największą ilością głosów trafi do ścisłego finału. To spośród nich publiczność zgromadzona na gali wybierze Malarza Roku Dekoral 2014 Publiczności, który otrzyma w nagrodę szlifierkę do gładzi gipsowej i młotowiertarkę marki Koelner.

Nagroda za najlepszy komentarz

Swoje głosy oddawać można za pośrednictwem strony www.malarz-roku.pl, oceniając inwestycje w skali od 1 do 10. Na każdą realizację zagłosować można tylko raz. Warto również komentować, autor najciekawszej wypowiedzi zostanie bowiem nagrodzony malowaniem dowolnego pomieszczenia o powierzchni do 50 m² w wykonaniu Malarza Certyfikowanego Dekoral.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji konkursu Malarz Roku Dekoral – na naszej stronie.

Źródło: Dekoral