REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Malarz Roku Dekoral 2014 – głosowanie internetowe

Trwa głosowanie internetowe w konkursie Malarz Roku Dekoral 2014. Warto oddawać swoje głosy i komentować konkursowe realizacje, nie tylko aby pomóc swojemu faworytowi, ale aby samemu zgarnąć nagrodę.

Malarz Roku Dekoral 2014Znamy już finałową dwudziestkę inwestycji w tegorocznym konkursie Malarz Roku Dekoral. Zdjęcia i opisy realizacji wybranych przez jury opublikowano na stronie www.malarz-roku.pl. Ostateczny werdykt sędziów, na mocy którego do jednego z uczestników trafi samochód Volkswagen Caddy, poznamy w trakcie uroczystej gali 29 maja.

Obecnie natomiast trwa plebiscyt internetowy. Pięć realizacji z największą ilością głosów trafi do ścisłego finału. To spośród nich publiczność zgromadzona na gali wybierze Malarza Roku Dekoral 2014 Publiczności, który otrzyma w nagrodę szlifierkę do gładzi gipsowej i młotowiertarkę marki Koelner.

Nagroda za najlepszy komentarz

Swoje głosy oddawać można za pośrednictwem strony www.malarz-roku.pl, oceniając inwestycje w skali od 1 do 10. Na każdą realizację zagłosować można tylko raz. Warto również komentować, autor najciekawszej wypowiedzi zostanie bowiem nagrodzony malowaniem dowolnego pomieszczenia o powierzchni do 50 m² w wykonaniu Malarza Certyfikowanego Dekoral.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji konkursu Malarz Roku Dekoral – na naszej stronie.

Źródło: Dekoral

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA