a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbDekspol
Dekspol
ul. Kościuszki 14,
62-300 Września
+48 61 640 00 04
biuro@dekspol.pl

Dekspol

Dekspol to producent chemii budowlanej, głównie środków do ochrony i dekoracji drewna. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do przemysłu tartacznego – w gronie naszych klientów znajdują się największe polskie zakłady obróbki i przetwórstwa drewna.

Oprócz zabezpieczania podłoży drewnianych, oferujemy również produkty do betonu i materiałów ceramicznych. W naszej ofercie znajdują się zarówno środki rozpuszczalnikowe, jak i przyjazne środowisku lakiery i impregnaty akrylowe. Wszystkie nasze wyroby spełniają normy europejskie, a dzięki współpracy badawczo-rozwojowej z Instytutami badawczymi oraz koncernami m.in BASF, Lanxess i Lonza gwarantujemy najwyższą jakość.

Produkujemy środki przeciwko korozji mikrobiologicznej, grzybobójcze i pleśniobójcze, a także impregnaty przeciwogniowe. Oferujemy środki do renowacji i impregnacji kostki brukowej oraz płotów betonowych i murów. W naszej ofercie znajdują się również farby fasadowe.

Jesteśmy właścicielami kilku marek, znanych i cenionych na rynku. 4-funkcyjne impregnaty Firestop F4 zapewniają doskonałą ochronę przed ogniem, a prócz tego zabezpieczają podłoże przed grzybami, pleśnią i owadami. Nasza propozycja to także Dekolit E i Dekolit KD – niezawodne impregnaty do drewna ogrodowego i budowlanego – oraz linia Wood Protector, czyli impregnaty dekoracyjne i lakiery. Natomiast pod szyldem Chemia Spectrum nasi klienci znajdą szeroki wybór impregnatów do murów, dachów i płotów betonowych.

Artykuły