REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marki farb  >  Dekspol

Dekspol

ul. Kościuszki 14,
62-300 Września
+48 61 640 00 04

Chcę kupić...

Chcesz kupić któryś z naszych produktów? Skontaktuj się z nami.

captcha

Chcę zostać dealerem...

Chciałbyś zostać naszym dystrybutorem? Napisz.

captcha

Mam pytanie techniczne...

Masz pytanie techniczne? Zadaj je tutaj.

captcha

Inne pytania

Masz inne pytania lub propozycje? Napisz do nas.

captcha

Dekspol to producent chemii budowlanej, głównie środków do ochrony i dekoracji drewna. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do przemysłu tartacznego – w gronie naszych klientów znajdują się największe polskie zakłady obróbki i przetwórstwa drewna.

Oprócz zabezpieczania podłoży drewnianych, oferujemy również produkty do betonu i materiałów ceramicznych. W naszej ofercie znajdują się zarówno środki rozpuszczalnikowe, jak i przyjazne środowisku lakiery i impregnaty akrylowe. Wszystkie nasze wyroby spełniają normy europejskie, a dzięki współpracy badawczo-rozwojowej z Instytutami badawczymi oraz koncernami m.in BASF, Lanxess i Lonza gwarantujemy najwyższą jakość.

Produkujemy środki przeciwko korozji mikrobiologicznej, grzybobójcze i pleśniobójcze, a także impregnaty przeciwogniowe. Oferujemy środki do renowacji i impregnacji kostki brukowej oraz płotów betonowych i murów. W naszej ofercie znajdują się również farby fasadowe.

Jesteśmy właścicielami kilku marek, znanych i cenionych na rynku. 4-funkcyjne impregnaty Firestop F4 zapewniają doskonałą ochronę przed ogniem, a prócz tego zabezpieczają podłoże przed grzybami, pleśnią i owadami. Nasza propozycja to także Dekolit E i Dekolit KD – niezawodne impregnaty do drewna ogrodowego i budowlanego – oraz linia Wood Protector, czyli impregnaty dekoracyjne i lakiery. Natomiast pod szyldem Chemia Spectrum nasi klienci znajdą szeroki wybór impregnatów do murów, dachów i płotów betonowych.

Artykuły

Dekspol chroni drewno przed szkodnikami

Dekspol chroni drewno przed szkodnikami (News)

Drewno, które nie zostaje odpowiednio zabezpieczone, szybko pada ofiarą bakterii, grzybów i owadów. Aby uchronić je przed atakiem niechcianych gości, firma Dekspol proponuje swój impregnat do drewna konstrukcyjnego Wood Protector.
Jak zabezpieczać tarasy i meble olejem do drewna?

Jak zabezpieczać tarasy i meble olejem do drewna? (Porady)

Olej do drewna to nie tylko sposób na to, by nadać drewnianemu podłożu piękny, szlachetny wygląd, ale również aby zabezpieczyć je przed niszczącym wpływem otoczenia. W przypadku tarasów i mebli ogrodowych ma to szczególne znaczenie. Jak się do tego zabrać – wyjaśniamy krok po kroku na przykładzie oleju do drewna Dekspol Wood Protector.
Czego firmy farbiarskie życzą naszym czytelnikom?

Czego firmy farbiarskie życzą naszym czytelnikom? (Artykuł, News)

Święta coraz bliżej. Karp już pływa w wannie, choinka mruga światełkami i „wszyscy wszystkim ślą życzenia”, jak głosi świąteczny muzyczny klasyk. Dzięki naszemu portalowi również producenci farb zyskali okazję, by przekazać kilka ciepłych słów z okazji Bożego Narodzenia. Oto, czego życzą na Gwiazdkę oraz w Nowym Roku swoim wiernym klientom.
 REKLAMA