REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Dekspol chroni drewno przed szkodnikami

Drewno, które nie zostaje odpowiednio zabezpieczone, szybko pada ofiarą bakterii, grzybów i owadów. Aby uchronić je przed atakiem niechcianych gości, firma Dekspol proponuje swój impregnat do drewna konstrukcyjnego Wood Protector.

Dekspol Wood Protector impregnat drewno konstrukcyjne

Drewno konstrukcyjne wymaga szczególnej ochrony. Od tego zależy nasze bezpieczeństwo.
Fot. PublicDomainPictures / pixabay.com

Niezabezpieczone drewno konstrukcyjne pod wpływem wilgoci zaczyna pękać, zaś powstałe szczeliny są idealnym miejscem do rozwoju grzybów i bakterii oraz siedliskiem szkodników. Zaatakowane przez nie drewno zostaje osłabione i stopniowo traci swoje właściwości. Stwarza to dla nas bezpośrednie zagrożenie, a w przypadku zastosowań wewnętrznych gromadząca się w drewnie wilgoć i toksyny wydzielane przez grzyby dodatkowo szkodzą naszemu zdrowiu. Dlatego odpowiednie zabezpieczenie to podstawa.

Dekspol Wood Protector impregnat drewno konstrukcyjneWymaganą ochronę zapewnia na przykład Wood Protector marki Dekspol – impregnat do drewna konstrukcyjnego. Formuła Duactive sprawia, że skutecznie zabezpiecza on przed atakiem owadów oraz przed rozwojem grzybów. Aplikowany poprzez kąpiel, malowanie lub natrysk, dostępny jest w koncentracie 1:9, dzięki czemu jest bardzo wydajny. Jako produkt niewymywalny może być z powodzeniem stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – na przykład na altankach, balustradach i wszelkich elementach małej architektury drewnianej. Wood Protector niczym tarcza chronił je będzie przed niechcianymi małymi gośćmi.

Źródło: Dekspol

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA