REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Szarości na nowy sezon – karta kolorów Flügger 2014

Szary kolor to najlepszy wybór, jeśli zależy nam na eleganckim, stonowanym wnętrzu. Flügger opublikował właśnie nową kartę kolorów, w której prezentuje swoje farby w odcieniach szarości oraz podpowiada, jak je najlepiej wykorzystać, by uzyskać efekt, na jakim nam zależy.

karta kolorów Flügger

Fot. arch. Flügger

W nowej karcie, Flügger At Home, zestawiono 22 odcienie szarości i bieli, które idealnie nadają się do eleganckich i szykownych wnętrz. Niektóre z nich, ciepłe, tworzą przytulny nastrój, inne – takie jak srebro czy cementowy szary – stwarzają wrażenie surowości i świetnie nadają się do nowoczesnych, sterylnych wnętrz. Do eleganckiego salonu doskonale nadają się za to ciemne farby o wykończeniu półmatowym, ale wymagają one bardzo dokładnego przygotowania podłoża, bo widać na nich każdą nierówność.

Karta kolorów, dostępna już we wszystkich sklepach Flügger farby oraz w internecie, zawiera również wiele innych praktycznych wskazówek, między innymi na temat tego, jak operować kontrastami we wnętrzu. Zapraszamy do korzystania!

Źródło: Flügger

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
50%
50%
Ocen: 0
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA