REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Strona główna  >  Marka farb  >  Henkel
Henkel współpracuje ze start-upem Actnano

Henkel współpracuje ze start-upem Actnano (News)

Firma Henkel rozpoczęła współpracę z amerykańskim start-upem Actnano. Dotyczy ona dostosowanych powłok konformalnych do ochrony drukowanych płytek elektronicznych.
Bodo Möller dystrybutorem Henkel dla lotnictwa

Bodo Möller dystrybutorem Henkel dla lotnictwa (News)

Henkel rozszerzył swoją współpracę z Bodo Möller Chemie Group. W ramach niej Bodo Möller Chemie będzie również dystrybuować produkty firmy dla branży lotniczej.
Covestro już po raz trzeci z nagrodą Henkel

Covestro już po raz trzeci z nagrodą Henkel (News)

Firma Covestro już po raz trzeci odebrała nagrodę Sustainability Award od Henkel Adhesive Technologies. To wyraz uznania od producenta dla jego dostawców za zaangażowanie oraz wysokiej jakości produkty.
Henkel – wyniki za rok 2017, plany i prognozy

Henkel – wyniki za rok 2017, plany i prognozy (News)

W trakcie dorocznego walnego zgromadzenia Henkel podsumował finansowo rok 2017. Mimo wyzwań na rynku firma radzi sobie doskonale, o czym świadczy najwyższa w jej dotychczasowej historii dywidenda.
Szybsza i tańsza obróbka karoserii z procesem Henkel

Szybsza i tańsza obróbka karoserii z procesem Henkel (Artykuł)

Opracowany przez firmę Henkel przy wsparciu koncernu Audi dwuetapowy proces Bonderite pozwala na obróbkę wstępną karoserii samochodowej wykonanej z wielu metali, nawet o wysokiej zawartości aluminium. Niegdyś – technologiczna nowinka, dziś stał się standardem stosowanym na całym świecie.
BASF przejmuje produkty do podłóg Henkel

BASF przejmuje produkty do podłóg Henkel (News)

Podpisano umowę, na mocy której BASF przejmie jeden z oddziałów firmy Henkel. Będzie to segment firmy odpowiedzialny za produkty do układania podłóg, płytek i hydroizolacji.
Kobiety wracają do pracy z Henkel Polska

Kobiety wracają do pracy z Henkel Polska (News)

Od 2013 roku Henkel Polska wraz z Fundacją Miejsce Kobiet organizują projekt „W drodze do pracy”. W ramach niego pomagają kobietom, które przez dłuższy czas były bezrobotne, wrócić na rynek pracy. Właśnie ruszyła rekrutacja do wiosennej odsłony programu.
Nowy prezes firmy Henkel

Nowy prezes firmy Henkel (News)

Zmiana warty na stanowisku prezesa firmy Henkel. Obecny szef koncernu, Kasper Rosted, z dniem 30 kwietnia 2016 rezygnuje z funkcji. Zastąpi go długoletni członek zarządu, Hans Van Bylen.
Strona 1 z 212
 REKLAMA