REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Kadra Profix ‘18 – wytypuj zwycięzców Mundialu!

Z okazji rozpoczynających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Multichem zaprasza do wspólnej zabawy w typowanie zwycięzców! Dla uczestników przewidziano nagrody.

Kadra Profix '18 Mundial konkurs Multichem

Fot. arch. Multichem / Profix

Swoje typy obstawiać można na specjalnej stronie. Konkurs podzielony został na trzy etapy: pierwszy kończy się wraz z fazą meczów grupowych, drugi w dniu poznania wszystkich ćwierćfinalistów, trzeci zaś – meczem finałowym. W każdym etapie do zgarnięcia są nagrody.

Główne nagrody w konkursie to komplet upominków z logo Profix o łącznej wartości 120 zł. Do wygrania kombinezon lakierniczy, koszulka polo, kubek termiczny, torba, uchwyt na telefon oraz smycz. Szczegóły oraz regulamin konkursu znaleźć można na podanej stronie.

Źródło: Multichem

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA