REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Lowigrunt-P chroni podłoża mineralne

Porowate podłoża mineralne, zwłaszcza te eksploatowane na zewnątrz i narażone na działanie czynników atmosferycznych, wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Bardzo dobrą ochronę gwarantuje w tej sytuacji Lowigrunt-P – wodny impregnat marki Polifarb Łódź.

Lowigrunt-P podłoża mineralne

Impregnat marki Polifarb Łódź skutecznie chroni podłoża mineralne, w tym m.in. kostki brukowe, przed czynnikami atmosferycznymi i zapewnia ich trwały naturalny kolor. Fot. MabelAmber / pixabay.com

Lowigrunt-P jest przeznaczony do impregnowania powierzchni porowatych takich materiałów jak beton, tynk mineralny, piaskowiec, wapień, dachówki ceramiczne nieszkliwione, cegły, granit czy marmur. Można go stosować na powierzchniach pionowych i poziomych – zarówno na elewacjach budynków, figurach ogrodowych i pomnikach, jak i na posadzkach betonowych czy kostce brukowej. Nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Produkt tworzy na powierzchni niewidoczną – nie wpływa więc na estetykę – trwale związaną z podłożem, wodoodporną i oleofobową powłokę. Zapobiega zabrudzeniom, chroni przed mrozem i mikroorganizmami, a zarazem utrwala naturalny kolor.

Źródło: Polifarb Łódź

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 2
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA