a
kontakt z nami: 785 366 475 redakcja: redakcja@rynekfarb.pl reklama: ad@rynekfarb.pl
Profesjonalnefarby.net
Rynek FarbFarby przemysłoweLowigrunt-P chroni podłoża mineralne

Lowigrunt-P chroni podłoża mineralne

Porowate podłoża mineralne, zwłaszcza te eksploatowane na zewnątrz i narażone na działanie czynników atmosferycznych, wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Bardzo dobrą ochronę gwarantuje w tej sytuacji Lowigrunt-P – wodny impregnat marki Polifarb Łódź.

Lowigrunt-P podłoża mineralne

Impregnat marki Polifarb Łódź skutecznie chroni podłoża mineralne, w tym m.in. kostki brukowe, przed czynnikami atmosferycznymi i zapewnia ich trwały naturalny kolor. Fot. MabelAmber / pixabay.com

Lowigrunt-P jest przeznaczony do impregnowania powierzchni porowatych takich materiałów jak beton, tynk mineralny, piaskowiec, wapień, dachówki ceramiczne nieszkliwione, cegły, granit czy marmur. Można go stosować na powierzchniach pionowych i poziomych – zarówno na elewacjach budynków, figurach ogrodowych i pomnikach, jak i na posadzkach betonowych czy kostce brukowej. Nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.

Produkt tworzy na powierzchni niewidoczną – nie wpływa więc na estetykę – trwale związaną z podłożem, wodoodporną i oleofobową powłokę. Zapobiega zabrudzeniom, chroni przed mrozem i mikroorganizmami, a zarazem utrwala naturalny kolor.

Źródło: Polifarb Łódź

Dowiedz się więcej o firmie