REKLAMA

Newsletter

Dołącz do newslettera:
Zaznacz, jakie informacje Cię interesują:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez wydawcę serwisu rynekfarb.pl w celu realizacji usługi „Newsletter rynekfarb.pl". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi.

Potwierdzam zaznajomienie się z Instrukcją dla subskrybentów oraz z Polityką prywatności.

Kliknij i zapisz się bezpłatnie do naszego newslettera ›

Konwerter Profix lakieru akrylowego na gruntoemalię

CP 370 DTM, produkt marki Profix, to konwerter lakieru akrylowego na gruntoemalię. Po dodaniu go do lakieru akrylowego uzyskujemy mieszankę, którą można aplikować bezpośrednio na podłoże metaliczne.

Multichem Profix CP 370 DTM konwerter lakieru akrylowego na gruntoemalię

Fot. arch. Multichem

Produkt CP 370 DTM od firmy Multichem jest przeznaczony do stosowania w połączeniu z lakierami akrylowymi Profix Acryl w celu uzyskania mieszanki lakieru, którą można aplikować bezpośrednio na niegruntowane powierzchnie metalowe. Po nałożeniu produktu (w jednej lub dwóch warstwach) powstaje powłoka akrylowa odporna na korozję.

Uzyskaną w ten sposób powłokę charakteryzuje doskonała przyczepność i ochrona na wszystkich rodzajach podłoży metalowych, takich jak stal, aluminium czy stal galwanizowana. Wykazuje ona także świetną odporność mechaniczną, dzięki czemu CP 370 DTM to także doskonały wybór w przypadku ekonomicznych zastosowań przemysłowych.

Źródło: Multichem

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie »

Czytaj również

Oceń artykuł:
Oceń pozytywnieOceń negatywnie
100%
0%
Ocen: 1
Loading...Loading...
Napisz do redakcji
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 REKLAMA